Nad Krutynią

Od 40 zł
Nad Krutynią w miejscowości Krutyński Piecek
Google Ads 300x250

Krutyński Piecek 22
11-710 Piecki
Mazury
zobacz na mapie

Opis

 Noclegi na Mazurach? Najlepiej Nad Krutynią! Lubisz aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu? Nasze Gospodarstwo znajduje się otulinie puszczy piskiej pośród rezerwatów przyrody. Są tu świetne warunki dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek oraz spływów kajakowych. To miejsce dla aktywnych!  W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych; młyn wodny, stadnina koni w Gałkowie, park dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Cisza i spokój pozwolą odpocząć do zgiełku codziennego. Duża posesja, miejsce na grilla na ognisko, altanka przy domu. W pobliżu lasy pełne grzybów. W miejscowości 200 m od obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci i siłownia plenerowa. Naszym Gościom oferujemy 2
czytaj więcej

 Noclegi na Mazurach? Najlepiej Nad Krutynią! Lubisz aktywnie spędzać wolny czas na świeżym powietrzu? Nasze Gospodarstwo znajduje się otulinie puszczy piskiej pośród rezerwatów przyrody. Są tu świetne warunki dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek oraz spływów kajakowych. To miejsce dla aktywnych! 

W okolicy znajduje się wiele atrakcji turystycznych; młyn wodny, stadnina koni w Gałkowie, park dzikich zwierząt w Kadzidłowie. Cisza i spokój pozwolą odpocząć do zgiełku codziennego. Duża posesja, miejsce na grilla na ognisko, altanka przy domu. W pobliżu lasy pełne grzybów. W miejscowości 200 m od obiektu znajduje się plac zabaw dla dzieci i siłownia plenerowa.

Naszym Gościom oferujemy 2 pokoje 2 - osobowe z łazienkami, domek murowany na 5 osób i apartament 4 osobowy.
Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zadatku w wysokości 20% kosztów pobytu na poniżej podane konto;
BOŻENA PUPEK W-M BANK SPÓŁDZIELCZY W PIECKACH NR. KONTA 47 9364 0000 3006 0020 3036 0001  

zwiń

Zobacz również