Noclegi u Miodka

Od 40 zł

Noclegi u Miodka

Noclegi u Miodka w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska
Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszam na wypoczynek do pięknego Roztocza!!! Dąbrowa Tomaszowska to doskonała baza wypadowa o każdej porze roku. To niewielka miejscowość leżąca w województwie lubelskim, w powiecie tomaszowskim.

Dom jest nowo ? wyremontowanego na ogrodzonej posesji. Do dyspozycji gości są: pokoje 2, 3 - osobowe z łazienkami oraz pokój pokój 6-cio osobowy, aneks kuchenny - w pełni wyposażony m. in. w lodówkę, pralkę, piekarnik, kuchenkę, telewizor ? sprzęt jest nowy. Do dyspozycji również dwie łazienki, mały salonik z tv. Do tego zadaszony taras, gdzie można odpocząć oraz grillować. Zapraszam do współpracy grupy a także osoby prywatne. Maksymalnie do około 20 osób. Dom znajduje się 3 km od Tomaszowa Lubelskiego.
W okresie letnim basen za dodatkową opłatą.

Masz pytania? Zadzwoń :)

Tomaszów Lubelski to zielone i tętniące życiem miasto w województwie lubelskim, leżące na południe od Zamościa, w sercu Roztocza. Tomaszów jest nawet nazywany stolicą Roztocza Środkowego, do zwiedzania którego jest świetną bazą.

W mieście warto zwiedzić:

  • Muzeum Regionalne im. Janusza Petera

  • Rezerwat Przyrody ?Piekiełko?- chroni duże skupienia głazów narzutowych o wyjątkowo dużych rozmiarach;

  • Rezerwat przyrody Biała Góra ? obficie porasta tu rzadka i chroniona roślinność m. in. zawilec wielokwiatowy, len złocisty, wisienka karłowata

  • Plebania z połowy XIX w.

  • Synagoga przy ul. Bożniczej

  • Budynek Państwowej Szkoły Muzycznej