OSTROVIA Noclegi, pokoje pracownicze

Od 35 zł

Ostrowiec Świętokrzyski
ul. Ogrody 37
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
Góry Świętokrzyskie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Oferujemy czyste i komfortowe mieszkanie/pokoje dla 8 osób w samym centrum miasta, na osiedlu Ogrody, przy ul. Radwana. Lokalizacja mieszkania pozwala na szybki dojazd we wszystkie części miasta a także do Bałtowa. Pod blokiem jest duży parking, więc nie ma problemów z parkowaniem a także wiele sklepów a 5 minut od bloku znajduje się Kaufland. Mieszkanie wyposażone jest w niezbędne sprzęty takie jak lodówka, mikrofala i pralka. W każdym pokoju znajdują się wygodne łóżka z pościelami, telewizory oraz standardowe wyposażenie. W całym i mieszkaniu dostępny jest internet Wifi. Łazienka i WC są oddzielne. Rozkład pokoi: - 2x dwuosobowe, - 1
czytaj więcej

Oferujemy czyste i komfortowe mieszkanie/pokoje dla 8 osób w samym centrum miasta, na osiedlu Ogrody, przy ul. Radwana. Lokalizacja mieszkania pozwala na szybki dojazd we wszystkie części miasta a także do Bałtowa. Pod blokiem jest duży parking, więc nie ma problemów z parkowaniem a także wiele sklepów a 5 minut od bloku znajduje się Kaufland.

Mieszkanie wyposażone jest w niezbędne sprzęty takie jak lodówka, mikrofala i pralka. W każdym pokoju znajdują się wygodne łóżka z pościelami, telewizory oraz standardowe wyposażenie.

W całym i mieszkaniu dostępny jest internet Wifi.
Łazienka i WC są oddzielne.

Rozkład pokoi:
- 2x dwuosobowe,
- 1 x trzyosobowy z balkonem
- 1 x jednoosobowy

Podana kwota przy wynajmie minimum 3 dni.

zwiń

Zobacz również