Przystań i Pensjonat Mateuszek

Od 35 zł

Mateuszek 2
11-730 Mikołajki
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

WITAMY W PENSJONACIE MATEUSZEK NAD JEZIOREM SZYMON Pensjonat Mateuszek jest oazą spokoju w otoczeniu wspaniałej Mazurskiej przyrody. Położony jest zaledwie 5 km na północny wschód od Mikołajek w kierunku Giżycka. Niepowtarzalny kontakt z naturą, przyjazna atmosfera oraz piękne widoki to największe atuty tego miejsca. Mateuszek jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale oferuje również dodatkowe atrakcje jak spływy kajakowe, weekendy rodzinne, wycieczki rowerowe, stanowiska wędkarskie. Ponad 120 hektarowa posiadłość, zainspirowała nas do poszerzenia oferty o ośrodek jeździecki, pola golfowe, a nawet mini zoo i pastwiska dla niespotykanych często ras bydła mięsnego Hereford i Highland. Przystań & Pensjonat Mateuszek posiada także ofertę
czytaj więcej
WITAMY W PENSJONACIE MATEUSZEK NAD JEZIOREM SZYMON
Pensjonat Mateuszek jest oazą spokoju w otoczeniu wspaniałej Mazurskiej przyrody. Położony jest zaledwie 5 km na północny wschód od Mikołajek w kierunku Giżycka. Niepowtarzalny kontakt z naturą, przyjazna atmosfera oraz piękne widoki to największe atuty tego miejsca. Mateuszek jest nie tylko miejscem odpoczynku, ale oferuje również dodatkowe atrakcje jak spływy kajakowe, weekendy rodzinne, wycieczki rowerowe, stanowiska wędkarskie. Ponad 120 hektarowa posiadłość, zainspirowała nas do poszerzenia oferty o ośrodek jeździecki, pola golfowe, a nawet mini zoo i pastwiska dla niespotykanych często ras bydła mięsnego Hereford i Highland.
Przystań & Pensjonat Mateuszek posiada także ofertę dla biznesu. Organizujemy konferencje, imprezy integracyjne, degustacje win, wytrawnych dań z wołowiny i dziczyzny. Z kolei bardziej aktywni goście mogą uczestniczyć w zawodach łuczniczych, nauce jazdy konno, spływach kajakowych, a nawet spędzie bydła - oczywiście w westernowym siodle.
 
Jezioro Szymon oraz kanał Mioduńskim z którym P & P Mateuszek graniczy bezpośrednio - wyznacza połowę drogi Wielkiego Szlaku Jezior Mazurskich pomiędzy Mikołajkami a Giżyckiem, jest to doskonałe miejsce na rozpoczęcie w naszej Przystani rejsów żeglarskich dla jednostek indywidualnych jak i grup zorganizowanych.
P&P to wspaniałe miejsce do wypoczynku stacjonarnego. W przygotowanej dla Państwa ofercie znajduje się 14 pokoi 2-4 osobowych każdy pokój posiada łazienkę i aneks kuchenny.
 
zwiń

Zobacz również