Perła Mordarczańska

Od 100 zł

Mordarka 600
34-600 Limanowa
Beskid Niski
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Planujesz wypoczynek w górach? Szukasz spokojnego miejsca na aktywny wypoczynek? Zapraszamy do Beskidy Niskiego gdzie w miejscowości Mordarka znajduje się obiekt Perła Mordarczańska stanowiąca doskonałą bazę noclegową i wypadową na liczne pobliskie atrakcje. Położenie wioski tj. blisko wyciągów m. in. w Limanowej czy Laskowej sprawia, że chętnie odwiedzają nas narciarze a latem miłośnicy turystyki rowerowej i pieszej. W naszym domu oferujemy 14 miejsc noclegowych, w pokojach z tv, komofortowo urządzonych, 2 łazienki i odpowiednio wyposażoną kuchnię. Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij zapytanie.
czytaj więcej

Planujesz wypoczynek w górach? Szukasz spokojnego miejsca na aktywny wypoczynek? Zapraszamy do Beskidy Niskiego gdzie w miejscowości Mordarka znajduje się obiekt Perła Mordarczańska stanowiąca doskonałą bazę noclegową i wypadową na liczne pobliskie atrakcje. Położenie wioski tj. blisko wyciągów m. in. w Limanowej czy Laskowej sprawia, że chętnie odwiedzają nas narciarze a latem miłośnicy turystyki rowerowej i pieszej.
W naszym domu oferujemy 14 miejsc noclegowych, w pokojach z tv, komofortowo urządzonych, 2 łazienki i odpowiednio wyposażoną kuchnię.
Masz pytania? Zadzwoń lub wyślij zapytanie.

zwiń

Zobacz również