Perłowa Osada

Od 240 zł

Siemiany
ul. Siemiany 621
14-230 Siemiany
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Witamy! Najlepsze noclegi na Mazurach!!! Mamy zaszczyt zaprosić państwa do klimatycznego obiektu na mapie Jezioraka w turystycznej miejscowości SIEMIANY. PERŁOWA OSADA - to kompleks 3 domków letniskowych na jednej osadzie i 4 domków na drugiej osadzie.   DOMKI: 3 szt. Wiejski - -Marynarski -Myśliwski 4 szt. Rodzinny -Sielski-Romantyczny - Leśny Posiadamy domki na maksymalną ilość 4 i 6 osób. Mniejsza ilość osób jest jak najbardziej możliwa, lecz cena pozostaje taka sama. W każdym domku jest salon z sofą rozkladaną i w sypialni są dwa pojedyńcze łóżka w 4 osobowym lub 2 piętrowe łóżka w 6 osobowym. Kuchnia, Łazienka, oraz sypialnia w
czytaj więcej

 

Witamy! Najlepsze noclegi na Mazurach!!!

Mamy zaszczyt zaprosić państwa do klimatycznego obiektu na mapie Jezioraka w turystycznej miejscowości SIEMIANY. PERŁOWA OSADA - to kompleks 3 domków letniskowych na jednej osadzie i 4 domków na drugiej osadzie. 

DOMKI:

3 szt. Wiejski - -Marynarski -Myśliwski

4 szt. Rodzinny -Sielski-Romantyczny - Leśny

Posiadamy domki na maksymalną ilość 4 i 6 osób. Mniejsza ilość osób jest jak najbardziej możliwa, lecz cena pozostaje taka sama. W każdym domku jest salon z sofą rozkladaną i w sypialni są dwa pojedyńcze łóżka w 4 osobowym lub 2 piętrowe łóżka w 6 osobowym.

Kuchnia, Łazienka, oraz sypialnia w pełni wyposażona w każdym domku. Telewizor, WiFi.
Bezpłarny parkig. Możliwość udostępnienia łóżeczka dziecięcego oraz krzesełka do karmienia. Ręczniki, pościel, koce, leżaki, grill, ognisko, plac zabaw dla dzieci.
Do plaży i jeziora jest 200 metrów.

Oferujemy różne atrakcje. Rejsy jachtem żaglowym oraz motorówką, łódź wiosłowa, kajaki, rowery wodne, miejskie oraz górskie, narty wodne, jazda konna i wiele innych.

W okolicy sklep ABC, 4 restauracje, bary, lodziarnio-kawiarnia, eko-marina z amfiteatrem.

zwiń

Zobacz również