Willa Sawina

Od 40 zł

Sromowce Niżne
ul. Flisacka 6
34-443 Sromowce Wyżne
Podhale
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Zapraszamy do Sawiny! Willa Sawina to nieduży kameralny obiekt położony w Sromowcach Niżnych pod Trzema Koronami w pobliżu kładki pieszo-rowerowej na Dunajcu do Słowacji.   Do dyspozycji Gości oddajemy wygodne pokoje i apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, tv, lodówkę, czajnik, część pokoi z balkonem. Na życzenie ręczniki. Oferujemy również przestronny salon z wyjściem do ogrodu, kuchnię do przygotowywania drobnych posiłków, duży bezpieczny parking, ogród z możliwością grillowania. Serwujemy pyszne śniadania. Atrakcyjne warunki i spokojna okolica stwarza idealne warunki do wypoczynku oraz wycieczek w Pieniny. Bardzo blisko wiele atrakcji m.in ścieżki rowerowe, spływ Dunajcem, kładka na Dunajcu do Słowacji
czytaj więcej

 

Zapraszamy do Sawiny!

Willa Sawina to nieduży kameralny obiekt położony w Sromowcach Niżnych pod Trzema Koronami w pobliżu kładki pieszo-rowerowej na Dunajcu do Słowacji.

 

Do dyspozycji Gości oddajemy wygodne pokoje i apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, tv, lodówkę, czajnik, część pokoi z balkonem. Na życzenie ręczniki. Oferujemy również przestronny salon z wyjściem do ogrodu, kuchnię do przygotowywania drobnych posiłków, duży bezpieczny parking, ogród z możliwością grillowania. Serwujemy pyszne śniadania. Atrakcyjne warunki i spokojna okolica stwarza idealne warunki do wypoczynku oraz wycieczek w Pieniny.

Bardzo blisko wiele atrakcji m.in ścieżki rowerowe, spływ Dunajcem, kładka na Dunajcu do Słowacji oraz szlaki liczne turystyczne.

Dokładamy wszelkich starań aby jakość oferowanych usług była na wysokim  poziomie a ,,pienińska gościnność'' była dla Państwa niezapomniana. Chętnie udzielimy niezbędnych informacji na temat licznych miejscowych i okolicznych atrakcji.

Atrakcje miejscowe:

-Spływ Przełomem Dunajca

-Rafting i spływy kajakowe po Dunajcu

-Kładka pieszo-rowerowa na Dunajcu do Słowacji

-Szlaki turystyczne m.in Trzy Korony, Sokolica

-Ścieżki rowerowe

-Zabytkowy drewniany kościół Św .Katarzyny 

 

zwiń

Zobacz również