ZACISZE LEŚNE Pokoje Bukownica

Od 350 zł

Bukownica 54 B
23-407 Tereszpol
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Bukownica na Roztoczu to wyjątkowe miejsce na spędzenie czasu w z rodziną lub przyjaciółmi. Otoczenie lasów, świeże powietrze oraz cisza i spokój zapewnią Państwu świetne warunki do aktywnego wypoczynku.Roztocze pełne pieszych, rowerowych i kajakowych szlaków czeka na Państwa! Domek został wybudowany w 2018 roku w drewnianym stylu, otoczony lasami. W domu znajdują się dwa pokoje dwuosobowe i jeden trzyosobowy, miejsce wypoczynkowe w tym hamaki, salon z kuchnią, łazienka, parking, taras z kominkiem na grilla oraz dostęp do TV. Domek jest przeznaczony dla 7 osób. Jeśli należysz do grona osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas, to skorzystaj z naszej oferty... Tu
czytaj więcej

Pokoje Bukownica na Roztoczu to wyjątkowe miejsce na spędzenie czasu w z rodziną lub przyjaciółmi. Otoczenie lasów, świeże powietrze oraz cisza i spokój zapewnią Państwu świetne warunki do aktywnego wypoczynku.
Roztocze pełne pieszych, rowerowych i kajakowych szlaków czeka na Państwa!

Domek został wybudowany w 2018 roku w drewnianym stylu, otoczony lasami. W domu znajdują się dwa pokoje dwuosobowe i jeden trzyosobowy, miejsce wypoczynkowe w tym hamaki, salon z kuchnią, łazienka, parking, taras z kominkiem na grilla oraz dostęp do TV. Domek jest przeznaczony dla 7 osób.

Jeśli należysz do grona osób lubiących aktywnie spędzać wolny czas, to skorzystaj z naszej oferty... Tu  nie ma miejsca na nudę!

W pobliżu znajdzie się wiele szlaków rowerowych m.in. " pogranicze regionów" znakowany kolorem żółtym, o długości 46 km, prowadzący przez Równinę Biłgorajską i Roztocze Zachodnie.

Niedaleko przepływają dwie rzeki - Wieprz i Tanew po których w okresie letnim organizowane są spływy kajakowe. Znajdują się tu również kąpieliska nad zalewem np. w Biszczy czy w Krasnobrodzie, Stawy Echo oraz Szlaki Szumów, Zagroda Guciów jak również Kościół na wodzie w Zwierzyńcu.
 

Miejscowość Bukownica Mała leży w gminie Tereszpol, oddalonej około 9 km od Biłgoraja, 15 km od Zwierzyńca, 40 km od Zamościa i 32 km od Krasnobrodu.
 

zwiń

Zobacz również