Pokoje Gościnne JANINA TYCHAŃSKA

Od 35 zł

Karpacz
ul. Chopina 16
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Karpacz to dobry wybór na spędzenie letniego urlopu, i doskonały sposób na zimowe dni. Ośnieżone lasy, wyjątkowo atrakcyjny karkonoski krajobraz, doskonałe, górskie warunki klimatyczne i coś specjalnego dla miłośników "białego szaleństwa": kilkanaście wyciągów narciarskich różnej długości, wypożyczalnie sprzętu, serwisy, itd.   Oferujemy Państwu teren ogrodzony, zamykany parking. Na miejscu istnieje możliwość korzystania z kuchni i słonecznego tarasu. Budynek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej dzielnicy w miejscu, które stanowi dogodną bazę wypadową do wycieczek w góry i wyciągów narciarskich.   Pensjonat położony w terenie zalesionym, wyciąg narciarski 350 m naśnieżany, co widać na zdjęciach poniżej, basen kryty 400 m, Obiekt całoroczny.
czytaj więcej

Karpacz to dobry wybór na spędzenie letniego urlopu, i doskonały sposób na zimowe dni. Ośnieżone lasy, wyjątkowo atrakcyjny karkonoski krajobraz, doskonałe, górskie warunki klimatyczne i coś specjalnego dla miłośników "białego szaleństwa": kilkanaście wyciągów narciarskich różnej długości, wypożyczalnie sprzętu, serwisy, itd.

 
Oferujemy Państwu teren ogrodzony, zamykany parking.
Na miejscu istnieje możliwość korzystania z kuchni i słonecznego tarasu. Budynek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej dzielnicy w miejscu, które stanowi dogodną bazę wypadową do wycieczek w góry i wyciągów narciarskich.
 
Pensjonat położony w terenie zalesionym, wyciąg narciarski 350 m naśnieżany, co widać na zdjęciach poniżej, basen kryty 400 m, Obiekt całoroczny. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia Karpacza. Gwarantujemy odpoczynek i dobre samopoczucie.
 
Przy rezerwacjach powyżej 6 dni proponujemy atrakcyjne zniżki.
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również