Kułaga Janusz-Pokoje W Darłówku

Od 35 zł

Darłówko
ul. Bosmańska 12
76-153 Darłówko
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Szanowni Państwo zapraszam do miejscowości Darłówko noclegi w konkurencyjnych cenach, w której oferuję wypoczynek w domu jednorodzinnym na ulicy Bosmańskiej oddalonym od plaży zaledwie 200 m.   Oferuje Państwu: pokoje 2,3 osobowe (parter) z łazienką, TV (na wyposażeniu koce, parawany, czajnik bezprzewodowy), pokoje 2 osobowe (piętro) z łazienką, TV (na wyposażeniu koce, parawany, czajnik bezprzewodowy), pokoje ze wspólną łazienką na piętrze (wyposażenie j/w) - pokój 4 osobowy z balkonem od strony południowej dla wszystkich do dyspozycji (odpłatnie) gabinet masażu do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny W pokojach obowiązuje zakaz palenia. Doliczamy opłate klimatyczną.   Oferujemy również miejsca parkingowe
czytaj więcej
Szanowni Państwo zapraszam do miejscowości Darłówko noclegi w konkurencyjnych cenach, w której oferuję wypoczynek w domu jednorodzinnym na ulicy Bosmańskiej oddalonym od plaży zaledwie 200 m.
 
Oferuje Państwu:
  • pokoje 2,3 osobowe (parter) z łazienką, TV (na wyposażeniu koce, parawany, czajnik bezprzewodowy),
  • pokoje 2 osobowe (piętro) z łazienką, TV (na wyposażeniu koce, parawany, czajnik bezprzewodowy),
  • pokoje ze wspólną łazienką na piętrze (wyposażenie j/w) - pokój 4 osobowy z balkonem od strony południowej
  • dla wszystkich do dyspozycji (odpłatnie) gabinet masażu
  • do dyspozycji gości w pełni wyposażony aneks kuchenny
W pokojach obowiązuje zakaz palenia. Doliczamy opłate klimatyczną.
 
Oferujemy również miejsca parkingowe na terenie posesji oraz miejsca na parkingu ogólnym przed domem. Przy domu jest również ogród, w którym do Państwa dyspozycji oddaję pawilon ogrodowy, meble ogrodowe (drewniane), grill.
    
Wspaniały relaks zapewnią Państwu ścieżki rowerowe, baseny, aquapark z podgrzewaną wodą morską oraz wiele różnorodnej gastronomii. Uwielbiane przez turystów jest wędkowanie z kutrów rybackich na pełnym morzu.Czyste wody i piękne plaże Bałtyku, piękne lasy i jeziora to dobry i aktywny wypoczynek.
       
Orientacyjne odległości:
Centrum Darłówka, poczta, bankomat, port - 300 m, plaża 200m, sklep, lekarz, plac zabaw - 50 m, park wodny - 1,5 km
zwiń

Zobacz również