Pokoje Gościnne Józef Rusin

Od 35 zł

Limanowa
ul. Ks. Jana Rachwała 64A
34-600 Limanowa
Wyżyna Małopolska
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje gościnne znajdują sie w Limanowej na jednej z gór, gdzie rozprzestrzenia sie przepiękna panorama na pobliską okolicę. Jest niedaleko do centrum miasta oraz do licznych atrakcji turystycznych. Mamy Państwu do zaoferowania pokoje na dwóch piętrach oraz oddzielny domek do Waszej dyspozycji.     Nasze pokoje są doskonałym miejscem na odpoczynek rodzinny bądź też indywidualny, przystanek w podróży służbowej czy pobyt biznesowy. Obiekt znajduje sie w przepięknej okolicy na górze gdzie mamy czyste górskie powietrze, malowniczy krajobraz, oraz mamy niedaleko do centrum miasta Limanowa, jakże i do pobliskich atrakcji.                  
czytaj więcej

Pokoje gościnne znajdują sie w Limanowej na jednej z gór, gdzie rozprzestrzenia sie przepiękna panorama na pobliską okolicę. Jest niedaleko do centrum miasta oraz do licznych atrakcji turystycznych. Mamy Państwu do zaoferowania pokoje na dwóch piętrach oraz oddzielny domek do Waszej dyspozycji.
 

 

Nasze pokoje są doskonałym miejscem na odpoczynek rodzinny bądź też indywidualny, przystanek w podróży służbowej czy pobyt biznesowy. Obiekt znajduje sie w przepięknej okolicy na górze gdzie mamy czyste górskie powietrze, malowniczy krajobraz, oraz mamy niedaleko do centrum miasta Limanowa, jakże i do pobliskich atrakcji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zwiń

Zobacz również