Pokoje Gościnne U Romka

Od 35 zł

Wierzbowo 32b
11-700 Mrągowo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

SERDECZNIE ZAPRASZAMY Państwa do pobytu w komfortowych pokojach w miejscowości Wierzbowo na Mazurach , położonych na skraju malowniczej Puszczy Piskiej , znajdującej się 5 km od Mrągowa ,położonej na trasie Mikołajki –Mrągowo lub Piecki -Mrągowo (dojazd z obu stron )nad jeziorem Wierzbowskim.   Oferujemy dwa pokoje dwuosobowe z łazienkami wyposażonymi w prysznic oraz ręczniki.Pokoje wyposażone są w , talerze i sztućce, czajnik bezprzewodowy, tv-cyfrową, stół jadalny. Ponadto posiadamy dwapokoje 4 osobowe , w których znajduje się łóżko małżeńskie i dwuosobowa rozkładana kanapa, telewizja cyfrowa talerze i sztućce, czajnik bezprzewodowy oraz szafa i stolik.Łazienka z prysznicem oraz ręcznikami, pokoje posiadają taras
czytaj więcej
SERDECZNIE ZAPRASZAMY Państwa do pobytu w komfortowych pokojach w miejscowości Wierzbowo na Mazurach , położonych na skraju malowniczej Puszczy Piskiej , znajdującej się 5 km od Mrągowa ,położonej na trasie Mikołajki –Mrągowo lub Piecki -Mrągowo (dojazd z obu stron )nad jeziorem Wierzbowskim.
 
Oferujemy dwa pokoje dwuosobowe z łazienkami wyposażonymi w prysznic oraz ręczniki.Pokoje wyposażone są w , talerze i sztućce, czajnik bezprzewodowy, tv-cyfrową, stół jadalny.
Ponadto posiadamy dwapokoje 4 osobowe , w których znajduje się łóżko małżeńskie i dwuosobowa rozkładana kanapa, telewizja cyfrowa talerze i sztućce, czajnik bezprzewodowy oraz szafa i stolik.Łazienka z prysznicem oraz ręcznikami, pokoje posiadają taras z widokiem na jezioro lub stu letni las .
 
Na posesji znajduje się plac zabaw dla dzieci.
Z tarasu można podziwiać jezioro oraz przepiękne zachody słońca.
Obiekt jest ogrodzony .
 
Goście mają odrębne wejście do pokoi gościnnych.
 
POSIADAMY WŁASNY DOSTĘP DO LINI BRZEGOWEJ JEZIORA WIERZBOESKIEGO
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również