Pokoje Gościnne U SARY

Pokoje Gościnne U SARY

Pokoje Gościnne U SARY w miejscowości Darłowo
Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne u Sary oferuje noclegi w Darłowie, obiekt położony w spokojnej części Darłowa, odległość do plaży-3 minuty jazdy autem.
Gwarantujemy noclegi nad morzem o każdej porze roku! Do dyspozycji gości oddajemy obiekt przystosowany do wynajmowania pokoi przez cały rok, obiekt ogrzewany. 

Każdy pokój posiada łazienkę i aneks kuchenny z pełnym  wyposażeniem: garnki, talerze itp. Parking na posesji. Jest takze stół bilardowy, lotki, pikarzyki. Poza tym mozna korzystac z zadaszonego grilla.    tanio noclegi
W pobliżu: Darłówko, Dąbki, Aquapark, kino. 
40m od posesji są ogólnodostępne boiska do gry w piłkę nożną, tenisa ziemnego, kosza. 
Bardzo blisko znajduje się centrum, gdzie można dobrze zjeść, odwiedzić sklepy, oraz zwiedzić zabytki. 
Niedaleko posesji są  dwa sklepy spożywcze.
Darłowo to miasto o ponad 700-letniej tradycji, które może pochwalić się nie tylko średniowiecznym rodowodem ale również zaszczytnym mianem miasta królewskiego leżącym w północno-zachodniej Polsce, w województwie zachodniopomorskim, nad Morzem Bałtyckim, w dolinie rzek Wieprzy i Grabowej. W centrum miasta na Placu Kościuszki usytułowany jest Pomnik Rybaka, w tle którego turyści chętnie wykonują sobie pamiątkową fotografię z wakacji. Darłowo uznane jest za wędkarską, morską stolicę Polski; wędkarzy spotkamy również wzdłuż bulwaru portowego nad rzeką Wieprzą.

Dobę wczasową (przyjazd) zaczynamy od godz.14.00,a kończymy pobyt (zwolnienie kwatery) do godz.10.00. 
   
W razie rezerwacji proszę o kontakt  telefoniczny pod nr. 501 177 003