Pokoje i Apartamenty Zalesie

Od 70 zł
Pokoje i Apartamenty Zalesie w miejscowości Ostrowo
Google Ads 300x250

Ostrowo
ul. Wiankowa 13
84-105 Ostrowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Opis

Zapraszamy do obiektu Pokoje i Apartamenty Zalesie! Doskonałe miejsce na wakacje, na wypoczynek w rodzinnym gronie. Nasz obiekt znajduję się w bardzo spokojnej okolicy, gdzie 300 metrów dalej znajduję się lat, a około 1000 metrów jest morze. Posiadamy pokoje gościnne i apartamenty także każdy śmiało znajdzie coś dla siebie i według swoich oczekiwać. Pokoje mają własną łazienkę, tv oraz sprzęt plażowy, ale również w pełni wyposażoną kuchnie. Miejscowość Ostrowo znane jest jako Wyspa Spokoju gdyż położona jest wśród łąk i las, gdzie jak wiadomo dominuje cisza i spokój. W okolicy znajdziecie wiele miejsc do wędkowania, czyli coś dla miłośników łowienia
czytaj więcej

Zapraszamy do obiektu Pokoje i Apartamenty Zalesie! Doskonałe miejsce na wakacje, na wypoczynek w rodzinnym gronie.
Nasz obiekt znajduję się w bardzo spokojnej okolicy, gdzie 300 metrów dalej znajduję się lat, a około 1000 metrów jest morze. Posiadamy pokoje gościnne i apartamenty także każdy śmiało znajdzie coś dla siebie i według swoich oczekiwać.
Pokoje mają własną łazienkę, tv oraz sprzęt plażowy, ale również w pełni wyposażoną kuchnie.
Miejscowość Ostrowo znane jest jako Wyspa Spokoju gdyż położona jest wśród łąk i las, gdzie jak wiadomo dominuje cisza i spokój.
W okolicy znajdziecie wiele miejsc do wędkowania, czyli coś dla miłośników łowienia ryb. Nasza posesja jest ogrodzona i do Waszej dyspozycji mamy darmowy parking. 

zwiń

Zobacz również