Pokoje Teresa

Od 35 zł

Karpacz
ul. Dolna 1B
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy na naszej stronie. Willa Teresa to nowo wybudowany dom, który został oddany do użytku w 2011 roku. Pensjonat położony jest w samym centrum miasta. Za oknem SPA z aquaparkiem oraz widok na  Śnieżkę.  Do dyspozycji gości mamy pokoje które z pewnością umilą Państwu pobyt u nas. Do dyspozycji posiadamy trzy pokoje typu Studio oraz luksusowo wyposażony apartament z osobnym wejściem, Jest to propozycja dla osób, którzy cenią sobię swobodę, przestrzeń i niezależność. Apartament wyposażony jest w bogate i nowoczesne zaplecze kuchenne oraz telewizję CYFRA+ Dodatkowo nasi goście mogą bezpiecznie korzystać z Internetu poprzez WiFi.   Dodatkowo, dla klientów, którzy
czytaj więcej
Witamy na naszej stronie. Willa Teresa to nowo wybudowany dom, który został oddany do użytku w 2011 roku. Pensjonat położony jest w samym centrum miasta. Za oknem SPA z aquaparkiem oraz widok na  Śnieżkę. 
Do dyspozycji gości mamy pokoje które z pewnością umilą Państwu pobyt u nas. Do dyspozycji posiadamy trzy pokoje typu Studio oraz luksusowo wyposażony apartament z osobnym wejściem, Jest to propozycja dla osób, którzy cenią sobię swobodę, przestrzeń i niezależność. Apartament wyposażony jest w bogate i nowoczesne zaplecze kuchenne oraz telewizję CYFRA+ Dodatkowo nasi goście mogą bezpiecznie korzystać z Internetu poprzez WiFi.
 
Dodatkowo, dla klientów, którzy korzystają z naszych pokoi, do dyspozycji mamy duży hall oraz aneks kuchenny.
 
Na naszym terenie jest również zamykany parking.
 
Dla naszych gości przygotowujemy również śniadania i obiadokolację.
 
Więcej na naszej stronie
www.teresa.karpacz.pl.tel.757619160
 
Informujemy również, że prowadzimy działalność w drugim naszym budynku Więcej pod adresem Pokoje Teresa.tel 75 7616268
 
  • Centrum miasta (ulica równoległa) - 250m
  • Sandra Aqua-Park - 100m
  • Basen kryty - 100m
  • Wyciąg narciarski - 450m
  • Stok Kolorowa (rynna saneczkowa) - 400m
  • Krucze Skały - 500m
zwiń

Zobacz również