Salix Wczasy Darłowo

Od 35 zł

Darłowo
ul. Reymonta 16
76-150 Darłowo
Pomorze Zachodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Darłowa z dogodnym dojazdem do morza. Oferujemy komfortowe noclegi w Darłowie Na bezpiecznym, ogrodzonym terenie o rozmiarze 5000 m kw znajdują się udostępnione do dyspozycji gości sad owocowy oraz ogród, pełen kwiatów i zieleni, dające razem możliwość świetnego odpoczynku, zabawy i regeneracji. Do wynajęcia posiadamy 4 pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz internetem. Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia.   Istnieje także możliwość wynajmy jednej kondygnacji (piętro/parter) , w której skład wchodzą 2 pokoje i kuchnia, jak też CAŁEGO domu.      
czytaj więcej

Dom położony jest w cichej i spokojnej dzielnicy Darłowa z dogodnym dojazdem do morza. Oferujemy komfortowe noclegi w Darłowie

Na bezpiecznym, ogrodzonym terenie o rozmiarze 5000 m kw znajdują się udostępnione do dyspozycji gości sad owocowy oraz ogród, pełen kwiatów i zieleni, dające razem możliwość świetnego odpoczynku, zabawy i regeneracji.
Do wynajęcia posiadamy 4 pokoje 2, 3 i 4 osobowe, z pełnym węzłem sanitarnym, TV oraz internetem. Na każdym piętrze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia.
 
Istnieje także możliwość wynajmy jednej kondygnacji (piętro/parter) , w której skład wchodzą 2 pokoje i kuchnia, jak też CAŁEGO domu.
 
   
zwiń

Zobacz również