Siedlisko Kirsajty

Od 35 zł

Harsz 63
11-610 Pozezdrze
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Miejsce, do którego mamy Państwa zaszczyt zaprosić to półwysep wbity w jezioro Kirsajty tuż przy połączeniu tego jeziora z jeziorem Dargin gdzie jeszcze do niedawna "przysłowiowy diabeł mówił tu dobranoc".   Obecnie na przybycie gości oczekują: przestrzenne pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz aneksem kuchennym miejsce na grilla i ognisko zagospodarowana linia brzegowa pomost sprzęt pływający Bliskość Sztynortu, kolebki mazurskich żeglarzy, sprawia że zaledwie w kilkanaście minut idąc spacerowym krokiem znajdziecie się Państwo w centrum żeglarskiego świata.   15 minut jazdy samochodem dzielić Państwa będzie od Węgorzewa które latem tętni swoim pełnym imprez życiem.   Atrakcyjność naszej oferty polega przede wszystkim
czytaj więcej
Miejsce, do którego mamy Państwa zaszczyt zaprosić to półwysep wbity w jezioro Kirsajty tuż przy połączeniu tego jeziora z jeziorem Dargin gdzie jeszcze do niedawna "przysłowiowy diabeł mówił tu dobranoc".
 
Obecnie na przybycie gości oczekują:
  • przestrzenne pokoje dwuosobowe z łazienkami oraz aneksem kuchennym
  • miejsce na grilla i ognisko
  • zagospodarowana linia brzegowa
  • pomost
  • sprzęt pływający
Bliskość Sztynortu, kolebki mazurskich żeglarzy, sprawia że zaledwie w kilkanaście minut idąc spacerowym krokiem znajdziecie się Państwo w centrum żeglarskiego świata.
 
15 minut jazdy samochodem dzielić Państwa będzie od Węgorzewa które latem tętni swoim pełnym imprez życiem.
 
Atrakcyjność naszej oferty polega przede wszystkim na tym że spędzicie swój urlop w krainie wolnej od gwaru typowego dla mazurskich miejscowości. Budzić tu was będzie śpiew licznego dzikiego ptactwa a do snu kołysać szum fal jeziora i szelest otaczających naszą posesję drzew.
 
Zapraszamy przez cały rok
 
zwiń

Zobacz również