U BEATY

Od 35 zł

Teleśnica Oszwarowa .
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do spędzenia fantastycznego urlopu w malowniczych Bieszczadach, nad Jeziorem Solińskim w Teleśnicy Oszwarowej nad Zatoką Teleśnickiej. Urlop mogą Państwo spędzić na ośrodku, który posiada bezpośrednie zejście do zatoki Solińskiej.   Oferujemy naszym Gościom przytulny domek, w którym można wypocząć w całkowitej ciszy i spokoju, otoczony lasem i nieskażonym powietrzem.   Domek znajduje się na Ośrodku otoczonym mnóstwem zieleni i gór, które pozwalają na piesze wycieczki, wędkowanie, plażowanie czy grzybobranie.   Lokalizacja domków stanowi doskonałą bazę wypadową, ponieważ domek znajduje się pomiędzy Ustrzykami Dolnymi (ok.10km)a Soliną (ok. 12km)   Na terenie ośrodka znajduje się Bar, plac zabaw dla dzieci
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa do spędzenia fantastycznego urlopu w malowniczych Bieszczadach, nad Jeziorem Solińskim w Teleśnicy Oszwarowej nad Zatoką Teleśnickiej. Urlop mogą Państwo spędzić na ośrodku, który posiada bezpośrednie zejście do zatoki Solińskiej.
 
Oferujemy naszym Gościom przytulny domek, w którym można wypocząć w całkowitej ciszy i spokoju, otoczony lasem i nieskażonym powietrzem.
 
Domek znajduje się na Ośrodku otoczonym mnóstwem zieleni i gór, które pozwalają na piesze wycieczki, wędkowanie, plażowanie czy grzybobranie.
 
Lokalizacja domków stanowi doskonałą bazę wypadową, ponieważ domek znajduje się pomiędzy Ustrzykami Dolnymi (ok.10km)a Soliną (ok. 12km)
 
Na terenie ośrodka znajduje się Bar, plac zabaw dla dzieci i wypożyczalnia sprzętu wodnego.
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również