Villa Grabnik

Od 35 zł

Grabnik 11D
19-330 Ełk
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Duża nowoczesna willa z wielkim ogrodem nad jeziorem dla 8-10 osób Dom znajduje się w pięknie położonej miejscowości Grabnik. Usytuowany jest na lekkim wzgórzu, działka delikatnie opada w stronę linii brzegowej jeziora. Dom został wybudowany jako całoroczny i jest w pełni wyposażony jeżeli chodzi o komfortowe warunki zamieszkania. Na dole znajduje się duży salon z kominkiem, kuchnia ze zmywarką, lodówką, piekarnikiem, płytą grzewczą i mikrofalówką oraz łazienka z prysznicem. Z salonu można wyjść na taras otwarty oraz taras zadaszony. Piętro to cztery sypialnie (dwie z wyjściem na kolejny taras), dwie garderoby i duża łazienka z wanną. Od strony ulicy znajduje
czytaj więcej


Duża nowoczesna willa z wielkim ogrodem nad jeziorem dla 8-10 osób


Dom znajduje się w pięknie położonej miejscowości Grabnik. Usytuowany jest na lekkim wzgórzu, działka delikatnie opada w stronę linii brzegowej jeziora.

Dom został wybudowany jako całoroczny i jest w pełni wyposażony jeżeli chodzi o komfortowe warunki zamieszkania. Na dole znajduje się duży salon z kominkiem, kuchnia ze zmywarką, lodówką, piekarnikiem, płytą grzewczą i mikrofalówką oraz łazienka z prysznicem. Z salonu można wyjść na taras otwarty oraz taras zadaszony. Piętro to cztery sypialnie (dwie z wyjściem na kolejny taras), dwie garderoby i duża łazienka z wanną. Od strony ulicy znajduje się duży parking i garaż.

Teren działki to przede wszystkim zadbany trawnik plus miejsce na ognisko z grilem oraz altanka. Do jeziora wychodzi duży pomost. Na terenie działki jest również piaskownica ze zjeżdżalnią.

 Noclegi w Ełku

Najbliższe duże miasto to Ełk oddalony o ok. 10 km.
Ręczniki, prąd oraz pościel są wliczone w cenę.
Sklep znajduje się trzy minuty spacerem od domu.
Cena jest do negocjacji względem sezonu i ilości osób.
Zwierzęta są kwestią wcześniejszego ustalenia.

zwiń

Zobacz również