Willa Alaska

Od 80 zł

Karpacz
ul. Matejki 35
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Willa Alaska to miejsce, w którym wypoczniesz w gronie najbliższych w cichym i spokojnym otoczeniu lasu. Oferujemy noclegi z wyżywieniem w komfortowo urządzonych pokojach 2,3 i 4 osobowych, z łazienkami, WiFi, większość pokoi posiada balkon. Nasza Willa Alaska znajduję się na zacisznym osiedlu Skalnym, gdzie panuje cisza i spokój, co sprzyja zupełnemu relaksowi. Oferujemy dla Państwa śniadanie w formie bufetu. Do Waszej dyspozycji jest również sauna, z której można korzystać po wcześniejszym uzgodnieniu z personelem. Możecie także korzystać z Sali z TV, gdzie można miło spędzić czas, a nie zapominając o najmłodszych gościach mamy sale zabaw dla dzieci oraz na terenie
czytaj więcej

Willa Alaska to miejsce, w którym wypoczniesz w gronie najbliższych w cichym i spokojnym otoczeniu lasu. Oferujemy noclegi z wyżywieniem w komfortowo urządzonych pokojach 2,3 i 4 osobowych, z łazienkami, WiFi, większość pokoi posiada balkon. 

Nasza Willa Alaska znajduję się na zacisznym osiedlu Skalnym, gdzie panuje cisza i spokój, co sprzyja zupełnemu relaksowi. Oferujemy dla Państwa śniadanie w formie bufetu. Do Waszej dyspozycji jest również sauna, z której można korzystać po wcześniejszym uzgodnieniu z personelem. Możecie także korzystać z Sali z TV, gdzie można miło spędzić czas, a nie zapominając o najmłodszych gościach mamy sale zabaw dla dzieci oraz na terenie całego obiektu jest darmowe WiFi. Na długie wieczory proponujemy skorzystać z naszego grilla lub miejsca gdzie można zrobić ognisko.

zwiń

Zobacz również