WILLA NINA

Od 30 zł

Karpacz
ul. Grottgera 9
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Dom położony na Osiedlu Skalnym, wśród drzew, w rekreacyjnej części Karpacza. Dogodny dojazd, własny ogródek, grill, izba góralska. Idealne miejsce do wypoczynku i spacerów. Na miejscu możliwość korzystania z sauny, w pobliżu AQAPARK  kort tenisowy, liczne kawiarnie i restauracje oraz możliwość jazdy konnej w Miasteczku Westernowym. Oferujemy 4 pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami i tv, w tym 3 z balkonem, położone na I piętrze. TV SAT w izbie góralskiej. Dostęp do darmowego internetu na terenie całego obiektu. Możliwość przyrządzania śniadań i kolacji we własnym zakresie. Organizujemy na życzenie folklorystyczne wieczory przy ognisku. W pobliżu znajduje się hotel Malachit
czytaj więcej
Dom położony na Osiedlu Skalnym, wśród drzew, w rekreacyjnej części Karpacza. Dogodny dojazd, własny ogródek, grill, izba góralska. Idealne miejsce do wypoczynku i spacerów. Na miejscu możliwość korzystania z sauny, w pobliżu AQAPARK  kort tenisowy, liczne kawiarnie i restauracje oraz możliwość jazdy konnej w Miasteczku Westernowym.
Oferujemy 4 pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami i tv, w tym 3 z balkonem, położone na I piętrze. TV SAT w izbie góralskiej. Dostęp do darmowego internetu na terenie całego obiektu. Możliwość przyrządzania śniadań i kolacji we własnym zakresie. Organizujemy na życzenie folklorystyczne wieczory przy ognisku. W pobliżu znajduje się hotel Malachit w którym można skorzystać na promocyjnych zasadach z basenu oraz  groty solnej.
 
Zapewniamy miłą atmosferę
REZERWACJE TYLKO TEL. 698 587 452
 
W okolicy:
  • wspinaczka: 400 m
  • basen: 100 m
  • konie: 1 km
zwiń

Zobacz również