Willa Piaskowa

Od 35 zł

Jurata
ul. Mestwina 88
84-141 Jurata
Pomorze Wschodnie
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Jurata to najbardziej urokliwa miejscowość na Półwyspie Helskim. Jest tu wiele ciekawych miejsc do letniego wypoczynku, począwszy od mieszkań do wynajęcia, poprzez pokoje w pensjonatach i hotelach, po luksusowe apartamenty; ale jest tylko jedno takie miesce w Juracie, gdzie można wynająć cały dom z działką tylko dla siebie. To właśnie Willa Piaskowa - niewielki dom na działce (750 m2) w lesie sosnowym tuż nad brzegiem Zatoki.   Willa Piaskowa   W południowej części domu znajduje się salon (40 m2) z miejscami do spania i widokiem na Zatokę ; kominek - pozwoli spędzić urocze wieczory przy lampce wina; rozrywkę w deszczowe
czytaj więcej

Jurata

to najbardziej urokliwa miejscowość na Półwyspie Helskim. Jest tu wiele ciekawych miejsc do letniego wypoczynku, począwszy od mieszkań do wynajęcia, poprzez pokoje w pensjonatach i hotelach, po luksusowe apartamenty; ale jest tylko jedno takie miesce w Juracie, gdzie można wynająć cały dom z działką tylko dla siebie. To właśnie Willa Piaskowa - niewielki dom na działce (750 m2) w lesie sosnowym tuż nad brzegiem Zatoki.
 
Willa Piaskowa
 
W południowej części domu znajduje się salon (40 m2) z miejscami do spania i widokiem na Zatokę ;
kominek - pozwoli spędzić urocze wieczory przy lampce wina; rozrywkę w deszczowe dni zapewni telewizor z tunerem satelitarnym i kinem domowym . 
W całym domu i na działce dostępny jest szybki Internet 20Mb/s
Z salonem połączony jest aneks kuchenny wyposażony w sprzęt kuchenny, naczynia itd.
W górnej części domu są dwie sypialnie (11 m2) i łazienka; na dole pomieszczenie z pralką i umywalką.
 
Na sporym tarasie są meble ogrodowe; na działce kilka ławek , udostępniamy również leżaki, parawany.
Przy domu jest grill kominkowy i "kuchnia" w ogrodzie - można tu przygotować posiłek na powietrzu.
Od strony ulicy wygodny parking na 2 samochody. 
Cała działka jest ogrodzona i zapewnia bezpieczny pobyt.
 
Z furtki nad zatoką do linii wody jest tylko ok 20 m! - idealne warunki dla miłośników surfingu i innych sportów wodnych. Wschodnia strona działki graniczy z terenem zalesionym.
 
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które uzupełnią podany tu opis.
zwiń