ZAKĄTEK

Od 35 zł

Kromerowo 18
11-010 Barczewo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do przytulnego Zakątka na szlaku krainy tysiąca jezior. Jest to zaciszne miejsce z bezpośrednim zjazdem na krajową E16, co daje rewelacyjne połączenie z większymi miastami takim jak Olsztyn, Mrągowo, Biskupiec czy Mikołajki. W okolicy rozciągają się mazurskie lasy, dwa rozległe jeziora, a także hotel z ekskluzywnym spa oraz basenem.   Do dyspozycji naszych Gości posiadamy dwie samodzielne kwatery, znajdujące się na wspólnej działce, całkowicie wyposażone w sprzęt RTV i AGD. Pierwsza z nich to dwupiętrowy, wygodny domek o powierzchni 70m2. Na parterze mieści się łazienka, aneks kuchenny oraz salon, w którym stoi rozkładana dwuosobowa sofa i kominek. Góra
czytaj więcej
Zapraszamy Państwa do przytulnego Zakątka na szlaku krainy tysiąca jezior. Jest to zaciszne miejsce z bezpośrednim zjazdem na krajową E16, co daje rewelacyjne połączenie z większymi miastami takim jak Olsztyn, Mrągowo, Biskupiec czy Mikołajki. W okolicy rozciągają się mazurskie lasy, dwa rozległe jeziora, a także hotel z ekskluzywnym spa oraz basenem.
 
Do dyspozycji naszych Gości posiadamy dwie samodzielne kwatery, znajdujące się na wspólnej działce, całkowicie wyposażone w sprzęt RTV i AGD.
Pierwsza z nich to dwupiętrowy, wygodny domek o powierzchni 70m2. Na parterze mieści się łazienka, aneks kuchenny oraz salon, w którym stoi rozkładana dwuosobowa sofa i kominek. Góra stanowi przestronną sypialnię z sześcioma pojedynczymi łóżkami.
Druga kwatera to poddasze z samodzielnym wejściem o powierzchni 60m2. Lokal zawiera pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie z dwoma pojedynczymi łóżkami (zaprojektowanymi w taki sposób, aby można było je ze sobą zestawić) oraz dwie łazienki.
 
Udostępniamy również miejsce piknikowege z grillem i parking.
 
Lokale ogrzewane są ogrzewaniem centralnym przez właścicieli, drewno do kominka zapewnimy za dodatkową opłatą.
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również