Bieszczadzki Dworek

Od 35 zł

Krościenko (Stebnik) 136
38-700 Ustrzyki Dolne
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do przepięknego Krościenka k. Ustrzyk Dolnych gdzie o każdej porze roku mogą Państwo aktywnie spędzić swój wolny czas. Bieszczadzki Dworek to dom, który dysponuje 8 miejscami noclegowymi, jest świetnym miejscem dla rodzin czy grup przyjaciół.     Dom posiada dużą sypialnię z łożem małżeńskim, sypialnię na piętrze z czterema jednoosobowymi łózkami, pokój z kominkiem i rozkładaną sofą, kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. Na wyposażeniu domu jest kuchenka gazowa, pralka oraz lodówka. Przed domem dostępny jest parking oraz kryta altanka gdzie można się zrelaksować w upalne dni. Na terenie obiektu jest również miejsce na ognisko oraz trampolina dla dzieci. Miejscowość
czytaj więcej

Zapraszamy do przepięknego Krościenka k. Ustrzyk Dolnych gdzie o każdej porze roku mogą Państwo aktywnie spędzić swój wolny czas.

Bieszczadzki Dworek to dom, który dysponuje 8 miejscami noclegowymi, jest świetnym miejscem dla rodzin czy grup przyjaciół.  

 

Dom posiada dużą sypialnię z łożem małżeńskim, sypialnię na piętrze z czterema jednoosobowymi łózkami, pokój z kominkiem i rozkładaną sofą, kuchnię oraz łazienkę z prysznicem. Na wyposażeniu domu jest kuchenka gazowa, pralka oraz lodówka. Przed domem dostępny jest parking oraz kryta altanka gdzie można się zrelaksować w upalne dni. Na terenie obiektu jest również miejsce na ognisko oraz trampolina dla dzieci. Miejscowość w której znajduje się dom jest cicha i spokojna, w pobliżu płynie rzeka Stebnik której szum uspokaja ciało i umysł. 

W pobliżu Bieszczadzkiego Dworku znajduję się szereg atrakcji i obiektów które warto zwiedzić. Bezpośrednio z Dworku można wybrać się na wycieczkę rowerowym szlakiem Kolonizacji Józefińskiej, który pokazuje historię osadnictwa niemieckiego na terenie gminy Ustrzyki Dolne. W trakcie wycieczki można zwiedzić zapomniane cmentarze czy miejsce po dawnym zborze ewangelickim.

W odległości 8 km znajdują się dwa stoki narciarskie Gromadzyń i Laworta, w odległości ok 50 km znajdują się szlaki turystyczne prowadzące w Bieszczadzkie góry na takie szczyty jak Tarnica czy Połonina Wetlińska, sklep spożywczy znajduje się w odległości 1km a większa miejscowość tj. Ustrzyki Dolne w odległości około 10 km. W miejscowości tej można zrobić większe zakupy jak też skorzystać z krytej pływalni "DELFIN", w której w okresie letnim jest również dostępny basen zewnętrzny. 

Bieszczadzki Dworek to idealne miejsce na odpoczynek od zgiełku i codzienności dużych miast...

zwiń

Zobacz również