POKOJE U BASI

POKOJE U BASI

POKOJE U BASI w miejscowości Wilkasy
Google Ads 300x250

Opis

Wilkasy noclegi

Zapraszamy na wypoczynek do miejscowości Wilkasy położonej koło Giżycka. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka i kuchnia.
Pokój 2 osobowy posiada jedno duże łóżko. Drugi pokój jest 3-osobowy. W tym pokoju jest łóżko pojedyncze i podwójny tapczan. Następny pokój wieloosobowy z trzema podwójnymi tapczanami. Każdym pokój jest wyposażony w telewizor i dostęp do internetu. Łazienka wspólna znajduje się obok kuchni, która jest do dyspozycji gości. Kuchnia w pełni wyposażona. Dodatkowo na poddaszu do dyspozycji gości jest apartament 2-pokojowy. W jednym pomieszczeniu znajduje się duże małżeńskie łoże, w drugim stoją dwa rozkładane tapczany. Oba te pomieszczenia tworzą przestrzeń otwartą. Apartament posiada swoją łazienkę.   Ponadto do dyspozycji Państwa jest również apartament na parterze z niezależnym wejściem od pozostałej części mieszkalnej. Apartament ten składa się z sypialni zamykanej od pozostałej części, salonu połączonego z jadalnią i kuchnią. Całość tworzy przestrzeń otwartą. Łazienka z kabiną i wanną.   W ogrodzie pergola, z której można korzystać podczas wypoczynku.   Dom położony jest 600m od plaży gminnej nad jeziorem Niegocin i 150 m od lasu.   Za rezerwację pobieramy 30 % zaliczki.

WILKASY

Wilkasy to wieś znajdująca się na Mazurach w województwie warmińsko-mazurskim, powiecie giżyckim słynie przede wszystkim z malowniczych krajobrazów oraz z doskonałych możliwości uprawiania sportów wodnych. Otoczona z każdej ze stron mazurskimi jeziorami, w skutek czego środowisko jest czyste, ekologiczne oraz stworzone do doskonałego wypoczynku. Urzeka swoim pięknem niejednego turystę, oraz daje gwarancję ciszy, spokoju a ponadto prawdziwego kontaktu z przyrodą. Pobyt w tym miejscu na pewno będzie niezapomniany.

ATRAKCJE WILKASÓW I OKOLIC


Kościół Parafialny Przemienia Pańskiego

Park Linowy Wiewióra

JMP TAJTY - Wilkasy Zalesie

Twierdza Boyen

Stanica Żeglarska Tajty

Wieża Ciśnień w Giżycku

Zamek Krzyżacki w Rynie

Przystań Wilkasy

Wilczy Szaniec - kwatera główna Adlofa Hitlera

Mazurskie ZOO Safari