POKOJE U BASI

Od 35 zł

Wilkasy
ul. Spacerowa 24
11-500 Giżycko
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Wilkasy noclegi Zapraszamy na wypoczynek do miejscowości Wilkasy położonej koło Giżycka. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka i kuchnia. Pokój 2 osobowy posiada jedno duże łóżko. Drugi pokój jest 3-osobowy. W tym pokoju jest łóżko pojedyncze i podwójny tapczan. Następny pokój wieloosobowy z trzema podwójnymi tapczanami. Każdym pokój jest wyposażony w telewizor i dostęp do internetu. Łazienka wspólna znajduje się obok kuchni, która jest do dyspozycji gości. Kuchnia w pełni wyposażona. Dodatkowo na poddaszu do dyspozycji gości jest apartament 2-pokojowy. W jednym pomieszczeniu znajduje się duże małżeńskie łoże,
czytaj więcej
Wilkasy noclegi

Zapraszamy na wypoczynek do miejscowości Wilkasy położonej koło Giżycka. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje w domku jednorodzinnym z oddzielnym wejściem. Na piętrze znajdują się trzy pokoje, łazienka i kuchnia.
Pokój 2 osobowy posiada jedno duże łóżko. Drugi pokój jest 3-osobowy. W tym pokoju jest łóżko pojedyncze i podwójny tapczan. Następny pokój wieloosobowy z trzema podwójnymi tapczanami.
Każdym pokój jest wyposażony w telewizor i dostęp do internetu.
Łazienka wspólna znajduje się obok kuchni, która jest do dyspozycji gości. Kuchnia w pełni wyposażona.
Dodatkowo na poddaszu do dyspozycji gości jest apartament 2-pokojowy. W jednym pomieszczeniu znajduje się duże małżeńskie łoże, w drugim stoją dwa rozkładane tapczany. Oba te pomieszczenia tworzą przestrzeń otwartą. Apartament posiada swoją łazienkę.
 
Ponadto do dyspozycji Państwa jest również apartament na parterze z niezależnym wejściem od pozostałej części mieszkalnej. Apartament ten składa się z sypialni zamykanej od pozostałej części, salonu połączonego z jadalnią i kuchnią. Całość tworzy przestrzeń otwartą. Łazienka z kabiną i wanną.
 
W ogrodzie pergola, z której można korzystać podczas wypoczynku.
 
Dom położony jest 600m od plaży gminnej nad jeziorem Niegocin i 150 m od lasu.
 
Za rezerwację pobieramy 30 % zaliczki.
zwiń

Zobacz również