DOM DO WYNAJĘCIA

Od 35 zł

Bartołty Małe 7
11-010 Barczewo
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszam do wynajęcia uroczego, komfortowo wyposażonego domu położonego we wsi Bartołty Małe.  Domek położony na ogrodzonej posesji bezpośrednio graniczy ze ścianą lasu. Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających ciszy i odpoczynku na łonie natury. Dom jest 2 poziomowy o łącznej powierzchni 105 m2: na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i łazienką (prysznic, wc), na drugim poziomie znajdują się 3 sypialnie, łazienka (wc), korytarz z wyjściem na taras. W każdej sypialni możliwość spania dla 2 osób. Na drugim poziomie znajdują się 2 duże szafy (jedna w sypialni, druga na korytarzu do dyspozycji
czytaj więcej
Zapraszam do wynajęcia uroczego, komfortowo wyposażonego domu położonego we wsi Bartołty Małe. 
Domek położony na ogrodzonej posesji bezpośrednio graniczy ze ścianą lasu. Jest to idealne miejsce dla ludzi szukających ciszy i odpoczynku na łonie natury.
Dom jest 2 poziomowy o łącznej powierzchni 105 m2:
  • na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z aneksem kuchennym z wyjściem na taras i łazienką (prysznic, wc),
  • na drugim poziomie znajdują się 3 sypialnie, łazienka (wc), korytarz z wyjściem na taras.
W każdej sypialni możliwość spania dla 2 osób. Na drugim poziomie znajdują się 2 duże szafy (jedna w sypialni, druga na korytarzu do dyspozycji gości).
W salonie znajduje się duża kanapa i stolik.
Kuchnia w pełni wyposażona, kuchenka, lodówka, mikrofalówka, czajnik, naczynia, sztućce.
W łazience do dyspozycji pralka i suszarka na ubrania.
 
Dom położony jest na uboczu, z dala od ulicznego zgiełku, hałasu, w sąsiedztwie bogatych w grzyby lasów i pełnych ryb jezior. Okolica znana jest ze znakomicie przygotowanych i oznaczonych szlaków rowerowych, pieszych i wodnych. Każdy, niezależnie od wieku znajdzie coś dla siebie z bogatej oferty kulturalnej regionu bądź aktywnie spędzi swój wolny czas. W sąsiedztwie wsi znajdują się 2 stadniny koni, 4 jeziora (jez. Dłużek, Tumiańskie , Pisz, Bartołt Wielki), przy których jest możliwość wypożyczenia sprzętu wodnego. We wsi Bartołty Wielkie znajdują się też stawy rybne.
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również