U ANDRZEJA

Od 35 zł

Karpacz
ul. Prusa 10A
58-540 Karpacz
Karkonosze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Pokoje Gościnne “U Andrzeja” to miejsce odpoczynku oraz przystań spokoju. Obiekt znajduje się na tzw. Osiedlu Skalnym. Najspokojniejsze osiedle Karpacza. Jest to również dogodny punkt turystyczny. Od centrum dzieli gości zaledwie 10 minutowy spacer.   Do dyspozycji gości jest grill, miejsce parkingowe oraz bezprzewodowa sieć Wi-fi. Przed domem znajduję się pielęgnowany, kolorowy ogródek. Przed nim znajdują się ławki, na których można odpoczywać oddychając świeżym, górskim powietrzem.   Nasze pokoje cechuje przyjazna atmosfera. Każdemu pokojowi przypisana jest osobna łazienka. W każdym z naszych pokoi jest telewizor. Do dyspozycji gości jest również mikrofalówka. Staramy się zawsze zapewnić gościom wszelkich potrzebnych rzeczy, aby
czytaj więcej
Pokoje Gościnne “U Andrzeja” to miejsce odpoczynku oraz przystań spokoju. Obiekt znajduje się na tzw. Osiedlu Skalnym. Najspokojniejsze osiedle Karpacza. Jest to również dogodny punkt turystyczny. Od centrum dzieli gości zaledwie 10 minutowy spacer.
 
Do dyspozycji gości jest grill, miejsce parkingowe oraz bezprzewodowa sieć Wi-fi. Przed domem znajduję się pielęgnowany, kolorowy ogródek. Przed nim znajdują się ławki, na których można odpoczywać oddychając świeżym, górskim powietrzem.
 
Nasze pokoje cechuje przyjazna atmosfera. Każdemu pokojowi przypisana jest osobna łazienka. W każdym z naszych pokoi jest telewizor. Do dyspozycji gości jest również mikrofalówka. Staramy się zawsze zapewnić gościom wszelkich potrzebnych rzeczy, aby uprzyjemnić pobyt w Karpaczu.
 
W razie pytań, prosimy o wysłanie wiadomości za pomocą -> formularza zapytań <- lub bezpośrednio na andrzej.pedryc@gmail.com.
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również