4 PORY ROKU

Od 35 zł

Krynica-Zdrój
ul. Zieleniewskiego 48
33-380 Krynica-Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

4 Pory Roku znajduje się w najpiękniejszym miejscu Krynicy Zdrój, 2km od centrum i Głównej Pijalni, a jednocześnie na uboczu, w zacisznej części miasta zwanej Doliną Jakubika, u podnóża góry Jakubik. Takie położenie zagwarantuje Państwu fantastyczny wypoczynek oraz pozwoli na niczym nie zmącony relaks.   Na wszystkich naszych Gości czeka wiele ciekawych atrakcji, takich jak jazda quadami, skuterami śnieżnymi czy dorożkami.   Dysponujemy również dobrze wyposażoną salą konferencyjną, a osobom, które chcą połączyć wypoczynek z dbaniem o urodę, oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych w gabinetach odnowy biologicznej.   Nasz ośrodek jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących komfort, dobrą kuchnię, miłą
czytaj więcej
4 Pory Roku znajduje się w najpiękniejszym miejscu Krynicy Zdrój, 2km od centrum i Głównej Pijalni, a jednocześnie na uboczu, w zacisznej części miasta zwanej Doliną Jakubika, u podnóża góry Jakubik.

Takie położenie zagwarantuje Państwu fantastyczny wypoczynek oraz pozwoli na niczym nie zmącony relaks.

 
Na wszystkich naszych Gości czeka wiele ciekawych atrakcji, takich jak jazda quadami, skuterami śnieżnymi czy dorożkami.

 
Dysponujemy również dobrze wyposażoną salą konferencyjną, a osobom, które chcą połączyć wypoczynek z dbaniem o urodę, oferujemy szeroki zakres usług kosmetycznych w gabinetach odnowy biologicznej.

 
Nasz ośrodek jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących komfort, dobrą kuchnię, miłą atmosferę, ciszę oraz kontakt z przyrodą.

 
Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy ZŁOTY STANDARD W OBSŁUDZE KLIENTA. Tytuł ten nadawany jest za wdrażanie innowacji i dyfuzji dobrych praktyk w turystyce oraz Tytuł Hotel Roku 2011 oraz Hotel Roku 2012.
zwiń

Zobacz również