Absynt Hostel

Od 35 zł

Wrocław
ul. Św. Antoniego 15
50-073 Wrocław
Dolny Śląsk
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Posiadamy 120 miejsc noclegowych i ponad 200 apartamentów we Wrocławiu. Część z pokoi jest klimatyzowana. Hostel znajduje się na pierwszej, trzeciej oraz czwartej kondygnacji pięknej kamienicy. Posiadamy windę, dlatego dotarcie na wyższe piętra nie sprawi kłopotu. W hostelu do Państwa dyspozycji znajduje się m.in: winda, ogólnodostępna kuchnia dla gości z dwoma mikrofalówkami, naczyniami i lodówką, salon dla gości, a w nim: tv sat oraz 2 komputery z dostępem do internetu, automat do kawy i herbaty, całodobowa recepcja.Zapewniamy darmowy dostęp do internetu wi-fi w całym obiekcie. Za pobrany ręcznik będzie pobierana kucja zwrotna 10 zł. Wspólne łazienki na każdym piętrze.W cenę
czytaj więcej

Posiadamy 120 miejsc noclegowych i ponad 200 apartamentów we Wrocławiu. Część z pokoi jest klimatyzowana. Hostel znajduje się na pierwszej, trzeciej oraz czwartej kondygnacji pięknej kamienicy. Posiadamy windę, dlatego dotarcie na wyższe piętra nie sprawi kłopotu. W hostelu do Państwa dyspozycji znajduje się m.in: winda, ogólnodostępna kuchnia dla gości z dwoma mikrofalówkami, naczyniami i lodówką, salon dla gości, a w nim: tv sat oraz 2 komputery z dostępem do internetu, automat do kawy i herbaty, całodobowa recepcja.
Zapewniamy darmowy dostęp do internetu wi-fi w całym obiekcie. Za pobrany ręcznik będzie pobierana kucja zwrotna 10 zł. Wspólne łazienki na każdym piętrze.
W cenę noclegu wliczony jest podatek vat. Zamawiamy tanie taxi z zaprzyjaźnionej korporacji  

zwiń