Adlon - pokoje 1-2-3-4-5 osobowe w Gdańsku

Od 40 zł

Adlon - pokoje 1-2-3-4-5 osobowe w Gdańsku

Adlon - pokoje 1-2-3-4-5 osobowe w Gdańsku w miejscowości Gdańsk
Google Ads 300x250

Opis

Gdańsk Pokoje Adlon to noclegi w centrum Gdańska. Idealne miejsce do zwiedzania okolicznego Sopotu i Gdyni.

Adlon posiada doskonałą lokalizację, którą wiele osób sobie ceni przy poszukiwaniu noclegów. Atrakcyjne ceny oraz wysokie standardy. Nasza obsługa jest bardzo profesjonalna i chętna do pomocy - w razie jakichkolwiek pytań z chęcią ich udzielimy i podzielimy się ciekawymi miejscami, które warto zwiedzić.

Do dyspozycji oddajemy pokoje 1,2,3 i 4 osobowe z łazienkami wyposażone w prysznic, pralkę, suszarkę. D dyspozycji również  aneks kuchenny, wyposażony w lodówkę, kuchenkę, czajnik, zmywarkę, komplet garnków, talerzy oraz innych przedmiotów nadających się do codziennego, kuchennego użytkowania. 

Nasze pokoje idealnie sprawdzają się podczas letniego sezonu: Gdańsk zachęca pięknymi zabytkami, ciekawymi muzeami oraz mnóstwem atrakcji . Każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie.

Ciekawe miejsca, jakie można zwiedzić z dziećmi to między innymi stadion ,, Energa '', w którym odbywa się mnóstwo ciekawych meczy czy Aquapark z rekinami. Mnóstwo atrakcji sprawia, że klienci nie narzekają na nudę.

Niedaleko znajdują się miejsca sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi, jak i spędzaniu czasu z dziećmi: ścieżki rowerowe, las oraz przepiękne jeziora i zatoki. 

Zapraszamy rodziny z dziećmi, a także osoby chcące oderwać się od natłoku pracy i naładować baterie przez tydzień.  


 Niedaleka odległość od morza sprawia, że na przepięknej plaży możemy znaleźć się już w ciągu kilkunastu minut spacerem. Bałtyk przyciąga swą tajemniczością, szerokimi plażami oraz przepiękną zatoką, w której dryfują najróżniejsze statki. Z kolei Stocznia Gdańska jest idealną okazją do zaczerpnięcia nieco wiedzy o przeszłości naszego kraju.