Agropensjonat Leśniczówka RUDY KOT

Od 120 zł

Świętajno
ul. Piasutno 126
12-140 Świętajno
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy Państwa do naszego agropensjonatu przez CAŁY ROK w bardzo ciekawym zakątku Mazur - w Puszczy Piskiej. Nasz pensjonat to dwa obiekty: "Leśniczówka" i "Rudy Kot". "Lesniczówka" to zabytkowy dom z 4 pokojami 2-osobowymi. "Rudy Kot" to 3 komfortowe mieszkania wakacyjne typu studio, jedno 2-osobowe i 4 dwuosobowe.   Organizujemy także Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Sylwester oraz długie weekendy. Szczególnie uroczysta oprawę mają pobyty świąteczne.   U nas spędzą Państwo czas ciekawie, w ciszy, spokoju, w środku lasu, w atmosferze sprzyjającej wypoczynkowi i realizacji swoich pasji (malowanie, fotografia, obserwacja zwierząt i ptaków, ogniska, pływanie łodzią, wędkowanie, itp.). W pobliżu są
czytaj więcej

Zapraszamy Państwa do naszego agropensjonatu przez CAŁY ROK w bardzo ciekawym zakątku Mazur - w Puszczy Piskiej. Nasz pensjonat to dwa obiekty: "Leśniczówka" i "Rudy Kot".

"Lesniczówka" to zabytkowy dom z 4 pokojami 2-osobowymi.
"Rudy Kot" to 3 komfortowe mieszkania wakacyjne typu studio, jedno 2-osobowe i 4 dwuosobowe.
 
Organizujemy także Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Sylwester oraz długie weekendy. Szczególnie uroczysta oprawę mają pobyty świąteczne.
 
U nas spędzą Państwo czas ciekawie, w ciszy, spokoju, w środku lasu, w atmosferze sprzyjającej wypoczynkowi i realizacji swoich pasji (malowanie, fotografia, obserwacja zwierząt i ptaków, ogniska, pływanie łodzią, wędkowanie, itp.). W pobliżu są trzy jeziora (około 1,5 km). Znani jesteśmy z bardzo smacznej i urozmaiconej tradycyjnej kuchni.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zwiń

Zobacz również