Agroturystyka Pod Świerkami

Od 40 zł

Agroturystyka Pod Świerkami

Agroturystyka Pod Świerkami w miejscowości Jaroszowice
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy do obiektu Agroturystyka Pod Świerkami wszystkich ceniących wypoczynek na świeżym powietrzu, którzy lubią góry, rzeki i las. W okolicy znajdują się idealne tereny dla pieszych i rowerowych wycieczek. Natomiast dla tych, którzy lubią gwar i miłą atmosferę proponujemy skorzystanie z oferty wadowickich pubów, kafejek i restauracji. Zimą nasza baza może stanowić wyśmienity punkt wypadowy do okolicznych wyciągów narciarskich.

 

Do Państwa dyspozycji oddajemy 14 miejsc noclegowych w 5 pokojach, kuchnia z jadalnią z pełnym wyposażeniem, trzy łazienki z ogrzewaniem podłogowym, hol, dwa tarasy. Na terenie posesji miejsce na grilla, samochód.

Komfortowy Apartament na parterze dla od 4 - 6 osób składający się z sypialni oraz salonu z kuchnią i łazienki. Na całym obiekcie Wi-Fi

Ponadto Apartament w centrum Wadowic dla 4-6 osób składający się z 3 pokoi z kuchnią i łazienką.

Okolica pełna atrakcji...

Atrakcje w okolicy: Dom Rodzinny Ojca Świętego Jana Pawła II, Bazylika Ofiarowania NMP, Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej Park Miniatur, Dinolandia, Warownia Inwałd oraz Ogród Jana Pawła II w Inwałdzie, Park Rozrywki Energylandia w Zatorze, Park Rozrywki Dinozatoland, Park linowy Czarny Groń w Rzykach, Kraków, Kopalnia Soli w Wieliczce, Jaroszowicka Góra, Leskowiec i Groń Jana Pawła II.