Agroturystyka Pod Świerkami

Od 50 zł

Berezka 45
38-610 Polańczyk
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

  Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego „Pod Świerkami”, prowadzonego przez rodzinę Wojtasów. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz niezapomniane wrażenia z pobytu w malowniczej górskiej miejscowości Berezka nieopodal Jeziora Solińskiego, 4 km od Polańczyka.   Nasza oferta jest skierowana zarówno do pojedynczych osób, jak i rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych. Osoby samotne znajdą u nas wiele okazji do zawarcia ciekawych znajomości przy dużym zabudowanym grillu, a dzieci wyszaleją się na placu zabaw. Każdy jest u nas mile widziany i każdy poczuje się tu jak u siebie. Umożliwiamy wspaniały wypoczynek w niepowtarzalnej atmosferze wiejskiego życia, którą tworzy bezpośredni kontakt z
czytaj więcej

 

Serdecznie zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego „Pod Świerkami”, prowadzonego przez rodzinę Wojtasów. Zapewniamy miłą i fachową obsługę oraz niezapomniane wrażenia z pobytu w malowniczej górskiej miejscowości Berezka nieopodal Jeziora Solińskiego, 4 km od Polańczyka.


 

Nasza oferta jest skierowana zarówno do pojedynczych osób, jak i rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych. Osoby samotne znajdą u nas wiele okazji do zawarcia ciekawych znajomości przy dużym zabudowanym grillu, a dzieci wyszaleją się na placu zabaw. Każdy jest u nas mile widziany i każdy poczuje się tu jak u siebie.

Umożliwiamy wspaniały wypoczynek w niepowtarzalnej atmosferze wiejskiego życia, którą tworzy bezpośredni kontakt z przyrodą i zwierzętami domowymi: owcami, kozami, bydłem, ptactwem domowym, królikami i psami. Nasi goście mają możliwość skorzystania z produktów pochodzących z gospodarstwa (nabiału, warzyw, swojskiego chleba).

Wypoczynek w naszym gospodarstwie dostarczy Państwu i Państwa dzieciom niezwykłych wrażeń w miłej i rodzinne atmosferze w otoczeniu piękna bieszczadzkich krajobrazów.

OFERTA SPECJALNA
- domki 4,5,6,8-osobowe
- apartamenty z łazienkami
- pieczenie barana
- staw rybny
- duża altana
- wypady na grzyby
- stadnina koni 300 m
- basen-spa 300 m.

Zapraszamy również do naszego domku nad Hoczewką w miejscowości Hoczew.

zwiń

Zobacz również