Agroturystyka Lucyna i Stanisław Migdał

Od 70 zł
Agroturystyka Lucyna i Stanisław Migdał w miejscowości Sromowce Niżne
Google Ads 300x250

Sromowce Niżne
ul. Flisacka 18a
34-443 Sromowce Niżne
Pieniny
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do atrakcyjnej miejscowości w Pieninach, jaką są Sromowce Niżne. Nasi Goście mają do dyspozycji przestronne, wygodne pokoje z łazienkami oraz pokoje, dla których łazienki znajdują się na korytarzu. Posiadamy także salę telewizyjną oraz ogród. Przy domu z dala od drogi znajduje się miejsce parkingowe na którym można bezpiecznie zaparkować samochód. Prowadzimy wyżywienie, w postaci najlepszych przysmaków kuchni regionalnej. Na Państwa życzenie serwujemy smaczne posiłki, które wydawane są w dużej jadalni. Nasi goście bardzo chętnie spożywają posiłki przy kominku przy którym często odbywa się pieczenie prosiaka.  W pobliżu Sromowiec Niżnych znajdują się następujące atrakcje: Przejście graniczne ze Słowacją. Zamki Niedzica i Czorsztyn
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy Państwa do atrakcyjnej miejscowości w Pieninach, jaką są Sromowce Niżne. Nasi Goście mają do dyspozycji przestronne, wygodne pokoje z łazienkami oraz pokoje, dla których łazienki znajdują się na korytarzu. Posiadamy także salę telewizyjną oraz ogród. Przy domu z dala od drogi znajduje się miejsce parkingowe na którym można bezpiecznie zaparkować samochód.
Prowadzimy wyżywienie, w postaci najlepszych przysmaków kuchni regionalnej. Na Państwa życzenie serwujemy smaczne posiłki, które wydawane są w dużej jadalni. Nasi goście bardzo chętnie spożywają posiłki przy kominku przy którym często odbywa się pieczenie prosiaka. 
W pobliżu Sromowiec Niżnych znajdują się następujące atrakcje:
  • Przejście graniczne ze Słowacją.
  • Zamki Niedzica i Czorsztyn (znajdują się w nich ciekawe ekspozycje)
  • Wyciągi narciarskie takie jak Polana Sosny, Kluszkowce itd.
  • Spływ Dunajcem czyli przystań Kąty
  • Pieniński Park Narodowy
  • Kąpielisko w Niedzicy, wypożyczalnie sprzętu wodnego (kajaki, łodzie, żaglówki) - Rejs po jeziorze Czorsztyńskim statkiem "Biała Dama"
zwiń

Zobacz również