Agroturystyka PRAWDOWO

Agroturystyka PRAWDOWO w miejscowości Prawdowo
Google Ads 300x250

Prawdowo 31a
11-730 Mikołajki
Mazury
zobacz na mapie

Opis

Serdecznie zapraszamy do Krainy Wielkich Jezior, gdzie znajduje się nasz ośrodek agroturystyczny. Przyjazny dom, którego drzwi stoją dla Państwa otworem, położony jest przy ścianie Puszczy Piskiej, w Prawdowie oddalonym o około 2 km od Mikołajek. Taka lokalizacja jest świetnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy pragną odpoczywać na łonie przyrody, jak również atrakcyjnie spędzać czas w pobliskiej Wiosce Żeglarskiej. Niezmotoryzowani goście mogą się tam dostać, korzystając z podwiezienia przez gospodarzy, a spragnieni ruchu- wypożyczanymi przez nas rowerami, bądź spacerując niezwykle piękną trasą, obfitą w widoki zapierające dech w piersiach. Miłośnicy przyrody będą mieli wiele okazji, by obserwować zwierzęta leśne w
czytaj więcej

Serdecznie zapraszamy do Krainy Wielkich Jezior, gdzie znajduje się nasz ośrodek agroturystyczny. Przyjazny dom, którego drzwi stoją dla Państwa otworem, położony jest przy ścianie Puszczy Piskiej, w Prawdowie oddalonym o około 2 km od Mikołajek. Taka lokalizacja jest świetnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy pragną odpoczywać na łonie przyrody, jak również atrakcyjnie spędzać czas w pobliskiej Wiosce Żeglarskiej. Niezmotoryzowani goście mogą się tam dostać, korzystając z podwiezienia przez gospodarzy, a spragnieni ruchu- wypożyczanymi przez nas rowerami, bądź spacerując niezwykle piękną trasą, obfitą w widoki zapierające dech w piersiach. Miłośnicy przyrody będą mieli wiele okazji, by obserwować zwierzęta leśne w ich naturalnym środowisku, oraz zbierać leśne poziomki, jagody i grzyby. Wszystko to na wyciągnięcie ręki, gdyż las znajduje się tuż za ogrodzeniem posesji. Nasz ośrodek to wymarzone miejsce dla wszystkich wczasowiczów spragnionych świeżego powietrza, kontaktu z przyrodą i prawdziwego wypoczynku, a jednocześnie nie wyobrażających sobie wakacji bez domowych wygód.

Oferujemy dostęp do kuchni i sprzętu AGD, aby każdy z gości mógł przygotować sobie ulubione danie, czy napić się herbaty lub kawy. Ci z Państwa, którzy chcą w trakcie wypoczynku uciec od gotowania- mogą skorzystać z oferty pokój + wyżywienie (śniadanie, obiado-kolacja). W naszym menu znajdują się domowe potrawy oraz tradycyjna mazurska kuchnia. Posiłki można spożywać w domu lub na zadaszonej werandzie.
W trosce o to, aby każdy z Państwa znalazł cos dla siebie, przygotowaliśmy pięć przytulnych pokoi:
  • 2- osobowy pokój - na piętrze,
  • 3- osobowy pokój z balkonem - na piętrze,
  • 3- osobowy pokój z widokiem na las - na piętrze (z telewizorem),
  • 4- osobowy pokój - na półpiętrze (z telewizorem),
  • 4- osobowy pokój - na półpiętrze (z telewizorem).
Ponadto łazienki z wanną i prysznicem oraz toalety. Na terenie posesji znajduje się także pole namiotowe i kempingowe, miejsce na ognisko (zadaszone oraz pod gołym niebem),gril, plac zabaw i boisko do babingtona oraz siatkówki. Goście będący pod namiotem lub z przyczepą kempingową, mogą korzystać z umywalki z ciepłą i zimną wodą (w pomieszczeniu gospodarczym), lub za opłatą- z łazienki w domu, jak również z kuchni i sprzętu AGD.
 
Dodatkową atrakcją naszego osrodka jest możliwość odbywania przejażdżek konnych w siodle a także przejazdy bryczkami konnymi. Pomagamy również w organizowaniu spływów kajakowych. Dysponujemy pontonami, co z pewnością spodoba się miłośnikom wędkowania. Ośrodek jest całoroczny, a każda pora roku zachwyca swymi atrakcjami. Wiosną przyroda budzi się do życia, a spacerując po lesie można znaleźć poroże jelenia; lato jest czasem największej świetności fauny i flory; jesienią można podziwiać szeroką paletę barw, jaką prezentuje natura, a zimą szczególnie godne polecenia są kuligi i jazdy saniami w końskich zaprzęgach.
Gwarantowany: spokój, cisza i głęboki relaks. Wszystko to w zacisznym miejscu, z którego łatwo i szybko można dotrzeć do Stolicy Mazur, czyli do Mikołajek, gdzie przez okrągły rok odbywają się ciekawe imprezy.
zwiń

Zobacz również