Domki Sami Swoi

Susiec
ul. Długa 10
22-672 Susiec
Roztocze
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

 Domki Sami Swoi to wspaniałe miejsce na noclegi w Suścu! Oferujemy dwa drewniane domki letniskowe Kargul i Pawlak z samodzielną działką, usytuowane w centrum miejscowości. Jest to przyjemne, nasłonecznione miejsce dostępne o każdej porze roku.  W domku "Kargul" może swobodnie zamieszkać 6 osób. Domek składa się z: dwóch pokoi, salonu, kuchni łazienki dużego tarasu. Natomiast w domku "Pawlak" swobodnie mogą zamieszkać 4 osoby. Znajduje się w nim: salon, sypialnie, kuchnia, łazienka taras. Na działce obok domków jest dużo zieleni, (krzewy, drzewa owocowe), co pozwala w ciszy i spokoju na łonie natury odetchnąć po trudach dnia. W razie upału można skryć
czytaj więcej

 Domki Sami Swoi to wspaniałe miejsce na noclegi w Suścu!

Oferujemy dwa drewniane domki letniskowe Kargul i Pawlak z samodzielną działką, usytuowane w centrum miejscowości. Jest to przyjemne, nasłonecznione miejsce dostępne o każdej porze roku. 

W domku "Kargul" może swobodnie zamieszkać 6 osób. Domek składa się z:

  • dwóch pokoi,
  • salonu,
  • kuchni
  • łazienki
  • dużego tarasu.

Natomiast w domku "Pawlak" swobodnie mogą zamieszkać 4 osoby. Znajduje się w nim:

  • salon,
  • sypialnie,
  • kuchnia,
  • łazienka
  • taras.

Na działce obok domków jest dużo zieleni, (krzewy, drzewa owocowe), co pozwala w ciszy i spokoju na łonie natury odetchnąć po trudach dnia. W razie upału można skryć się w cieniu drzew co uprzyjemni pobyt. Przy domku znajduje się miejsce na ognisko, grill oraz huśtawka.

Domki usytuowane są w pobliżu dużego obiektu hotelowego i restauracyjnego, dworca PKP. Pobliskie lasy są bogate w jagody, borówki, poziomki a w okresie grzybobrania znajdziecie Państwo u nas podgrzybki, prawdziwki, rydze, kurki i wiele innych.

W naszym gospodarstwie będą się dobrze czuły zarówno rodziny z dziećmi ze względu na liczne atrakcje, młodzież mająca do dyspozycji samodzielną działkę i sporą prywatność czy też osoby starsze- ze względu na ciszę i bliskość przyrody.

Goście mogą skorzystać z pobliskiego basenu a także wybrać się na spacer słynnym "Szlakiem Szumów", który rozpoczyna się przy stacji PKP, wiedzie wzdłuż rzeki Jeleń, poprzez Wodospad ponad półtorametrowy wodospad na Jeleniu,  liczne wąwozy aż do pięknego zbocza ścisłego rezerwatu. Usytuowanie naszych domków w pobliżu wielu szlaków turystycznych czyni go idealną bazą wypadową do zwiedzania również wielu innych pięknych zakątków Roztocza.

zwiń

Zobacz również