Agroturystyka Szklana Polana

Od 50 zł

Agroturystyka Szklana Polana

Agroturystyka Szklana Polana w miejscowości Huta Szklana
Google Ads 300x250

Opis

Agroturystyka Szklana Polana zaprasza w samo serce Gór Świętokrzyskich! Właśnie tu, znajduje się miejscowość Huta Szklana, która stanowi doskonałą bazę na aktywny wypoczynek w otoczeniu pięknej przyrody. Oferujemy całoroczny pokój 3 osobowy z możliwością dostawki, z aneksem kuchennym oraz łazienką. Do Państwa dyspozycji jest rownież altana z miejscem na ognisko i teren rekreacyjny. 
Lokalizacja '' Szklanej Polany'' to idealne miejsce na start i metę wycieczek rowerowych tych dla rodzin z dziećmi jak i dla zaprawionych cyklistów, zarówno na rowerach szosowych jak i terenowych. Okolica obfituje w ciekawe trasy o zróżnicowanej trudności począwszy od dróg asfaltowych poprzez szutrowe jak i pełne błota i kamieni.Można również korzystać z wielu pieszych szlaków turystycznych ukazujących piękno regionu. 
Atrakcje w pobliżu:
Średniowieczna Osada w Hucie Szklanej, szlaki piesze, Św. Krzyż (klasztor z relikwiami Drzewa Krzyża Świętego, taras widokowy na gołoborzu), Nowa Słupia (Dymarki, Droga Królewska na Święty Krzyż), Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno (atrakcje dla całej rodziny), wyciąg narciarski w Krajnie i Niestachówie. Zalew w Wilkowie i Cedzynie. Muzeum Zabawek i Zabawy, Pałac Biskupów Krakowskich, GeoPark Kielce, Amfiteatr Kadzielnia i wiele innych...

Chcesz zarezerwować termin? Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub wyślij zapytanie.

Do zobaczenia!