Agroturystyka U BAZYLEGO

Od 35 zł

Jędrychowo 5
11-731 Sorkwity
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Mazury agroturystyka u Bazylego  Jeśli szukasz odpoczynku na łonie natury, oderwania się od codzienności, lub jeśli po prostu kochasz przyrodę, to z pewnością powinieneś odwiedzić nasze gospodarstwo!   Nasz dom położony jest w małej, lecz bardzo malowniczej miejscowości Jędrychowo, tylko 14 km od Mrągowa. Dla naszych Gości przygotowaliśmy dwa pokoje 2-osobowe oraz jeden pokój 3-osobowy, a w każdym z nich jest łazienka z prysznicem. Dbając o komfort i wygodę naszych Gości zadbaliśmy o to, by na piętro prowadziło oddzielne wejście, gwarantując swobodę. Goście mają do wspólnego użytku salon z kominkiem oraz mały aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, ekspresem do kawy
czytaj więcej

Mazury agroturystyka u Bazylego 

Jeśli szukasz odpoczynku na łonie natury, oderwania się od codzienności, lub jeśli po prostu kochasz przyrodę, to z pewnością powinieneś odwiedzić nasze gospodarstwo!

 

Nasz dom położony jest w małej, lecz bardzo malowniczej miejscowości Jędrychowo, tylko 14 km od Mrągowa.


Dla naszych Gości przygotowaliśmy dwa pokoje 2-osobowe oraz jeden pokój 3-osobowy, a w każdym z nich jest łazienka z prysznicem. Dbając o komfort i wygodę naszych Gości zadbaliśmy o to, by na piętro prowadziło oddzielne wejście, gwarantując swobodę.

Goście mają do wspólnego użytku salon z kominkiem oraz mały aneks kuchenny z lodówką, czajnikiem, ekspresem do kawy oraz niezbędnymi naczyniami. W razie potrzeby umożliwiamy korzystanie z kuchni na parterze.


Posiadamy również duże podwórko, gdzie można odpocząć na leżakach, grillować, słuchać śpiewu ptaków oraz wygrzewać się w słońcu. Posiadamy własny ogród, gdzie uprawiamy ekologiczne warzywa i owoce, których można skosztować. U nas też napić się można najlepszej herbaty miętowej. W naszym gospodarstwie są również 2 koty i pies, który bardzo chętnie zaprzyjaźnia się z Gośćmi.

 

Jędrychowo zlokalizowane jest nad Jeziorem Lampasz, przez które przebiega Szlak Kajakowy Krutyni rozpoczynający się w oddalonych o 3km Sorkwitach. Jezioro znajduje się 200 metrów od domu, gdzie też mamy prywatny teren z długą linią brzegową i dwoma pomostami. Jest to okazja, żeby złowić dużego szczupaka, lina, węgorza, okonia lub leszcza.

W okolicy jest też las oraz łąki zachęcające do pieszych i rowerowych wycieczek, podczas których spotkać można sarny. W okolicy jest również niewielki park dzikich zwierząt, gdzie zamieszkują dziki i daniele.

 

Jędrychowo to doskonała baza wypadowa do Mrągowa, gdzie latem odbywają się między innymi Noc Kabaretowa, Picnic Country i Festiwal Muzyki Kresowej, jest zaledwie 14km. Łatwo też trafisz do Świętej Lipki (ok. 25km), gdzie znajduje się Sanktuarium Maryjne ze słynnymi organami oraz do Gierłoży (ok. 40km), gdzie zwiedzisz bunkry i ruiny głównej siedziby Adolfa Hitlera. Dość blisko jest również do Mikołajek, Kętrzyna, Reszla i Giżycka.


Gwarantujemy, że u nas odpoczniesz, zapomnisz o stresie i poczujesz, że naprawdę żyjesz.

Zapraszamy!

zwiń

Zobacz również