Agroturystyka u Hali nad jeziorem

Od 60 zł

Agroturystyka u Hali nad jeziorem

Agroturystyka u Hali nad jeziorem w miejscowości Boksze-Osada
Google Ads 300x250

Opis

Agroturystyka u Hali na jeziorem zaprasza na wypoczynek, chwilę wytchnienia i regenerację sił na Podlasiu! Na Gości czeka 5 pokoi (2-4 osobowe) z łazienkami oraz aneksem kuchennym. Na wyposażeniu znajdują się płaskie TV, płyta grzewcza, lodówka oraz podstawowe naczynia, dzięki czemu jest możliwość przygotowywania posiłków samodzielnie. Każdy pokój posiada oddzielne wejście, co zapewni Państwu pełną niezależność, ponadto jest wyjście na taras. Doskonałe miejsce dla osób, które preferują bierny wypoczynek -  mogą na miejscu zaszyć się w cieniu z książką, korzystać z altany oraz zażywać kąpieli słonecznych na podwórzu przed domem. Do dyspozycji Gości: miejsce na ognisko i grilla, 2 tarasy zadaszone z widokiem na jezioro, sala biesiadna na 30 osób. Na terenie obiektu bezpłatny dostęp do internetu. Akceptacja zwierząt: do uzgodnienia. Jesteśmy gospodarstwem ekologicznym z odpowiednim certyfikatem. Zapewniamy noclegi blisko jeziora Boksze, posiadamy własne dojście oraz pomost, można też wypożyczyć kajak lub łódkę. Dla miłośników wędkowania jest możliwość połowu ryb. Niewątpliwym atutem jest sauna! 
Dla dzieci przygotowany jest plac zabaw, składający się z huśtawki, piaskownicy oraz domku, dla nieco starszych jest boisko do siatkówki. Jest możliwość zamówienia obiadokolacji - koszt i warunki do indywidualnego ustalenia. Zapraszamy na specjalność właścicielki - sękacz. 
Jakie atrakcje czekają na Was w pobliżu?

  • Wigierski Park Narodowy - zachęcamy do zwiedzenia pięknego klasztoru pokamedulskiego, 
  • Sejny, które stanowią dobrą bazę wypadową dla wycieczek na Pojezierze Wschodniosuwalskie, wypadów do Puszczy Augustowskiej, nad Czarną Hańczę (spływy kajakowe) oraz na Litwę, 
  • Suwałki - dla osób stęsknionych za życiem miejskim jest alternatywa skorzystania z aquaparku, kina i restauracji, 
  • Augustów, gdzie warto przepłynąć szlakiem wodnym przez XIX-wieczny Kanał Augustowski, 
  • Sanktuarium Studzieniczna z kapliczką przy studni z cudowną wodą, 
  • Mosty w Stańczykach, 
  • jazda konna w sąsiedztwie
  • grzybobranie

Ponadto piękna natura, czyste środowisko dające ukojenie osobom intensywnie pracującym na co dzień.