AGROTURYSTYKA W DOLINIE STAWÓW

AGROTURYSTYKA W DOLINIE STAWÓW

AGROTURYSTYKA W DOLINIE STAWÓW w miejscowości Wąwolnica
Google Ads 300x250

Opis

 Szukacie Państwo miejsca z dala od wielkomiejskiego gwaru, pragniecie ciszy i spokoju? To właśnie u nas można spędzić wakacje, urlop czy ferie. Gospodarstwo Agroturystyczne „W Dolinie Stawów” to urokliwy zakątek we wschodniej części Kazimierskiego Parku Krajobrazowego, obszaru o zróżnicowanym krajobrazie i ukształtowaniu terenu, z malowniczymi wąwozami lessowymi i licznymi zabytkami.
 
  Atutem gospodarstwa jest jego położenie w trójkącie turystycznym Puławy – Kazimierz Dolny - Nałęczów. Usytuowane w polodowcowej pradolinie gospodarstwo, otoczone stawami rybnymi, stanowi doskonałą bazę pobytową oraz miejsce wypadowe do krótszych wycieczek i dłuższych wypraw. Niedaleko stąd zarówno do Wąwolnicy – 6 km, Kazimierza Dolnego - 11 km, jak i Nałęczowa – 11 km, Janowca, Puław, Kozłówki, Czarnolasu, Wojciechowa, Rąblowa, Kębła czy innych ciekawych miejsc. Informacje na temat okolicznych zabytków i atrakcji znajdziecie Państwo w zakładce 'Okolica'.
 
  Do Państwa dyspozycji oferujemy pięć przytulnych, dwu- i trzyosobowych pokoi z łazienkami w nowym samodzielnym budynku, w pełni wyposażoną kuchnię z możliwością samodzielnego przygotowywania posiłków, pokój rodzinny z kącikiem dla dzieci, TV i Internet Wi-Fi, sprzyjający wypoczynkowi ogród z miejscem na ognisko lub grilla.
 
  Dysponując kilkunastoma miejscami noclegowymi jesteśmy w stanie zapewnić nocleg dla większej grupy gości w oparciu o współpracujące z nami inne gospodarstwa agroturystyczne w naszej miejscowości i okolicy. 
 
  Integralną częścią gospodarstwa są dwa stawy rybne. W tym roku rozpoczynamy dziewiętnasty sezon wędkarski. Więcej informacji - w zakładce 'Łowisko'
 
  Serdecznie zapraszamy, życzymy miłego pobytu, gwarantujemy przystępne ceny.