Agroturystyka w Osinkach k. Suwałk

Od 35 zł

Osinki 39
16-402 Suwałki
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym w malowniczo położonej wsi Osinki, leżącej w Gminie Suwałki nad jeziorem Czarne, oddalonej od miasta Suwałk o 5 km. Miejscowość ta znajduje się na ziemi suwalskiej, która jest krainą pięknych pól, lasów i jezior leżącą pomiędzy Wigierskim Parkiem Narodowym, a Suwalskiem Parkiem Krajobrazowym, jeziorem Wigry, a jeziorem Hańcza. Bliskość lasów i jezior sprawia, że jest to idealne miejsce do rekreacji i spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.   Jesteś już zmęczony i pragniesz zaszyć się w ciszy? Chcesz uciec od obowiązków i kłopotów? Marzysz o zapomnieniu?   Pobyt w
czytaj więcej
Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym w malowniczo położonej wsi Osinki, leżącej w Gminie Suwałki nad jeziorem Czarne, oddalonej od miasta Suwałk o 5 km. Miejscowość ta znajduje się na ziemi suwalskiej, która jest krainą pięknych pól, lasów i jezior leżącą pomiędzy Wigierskim Parkiem Narodowym, a Suwalskiem Parkiem Krajobrazowym, jeziorem Wigry, a jeziorem Hańcza. Bliskość lasów i jezior sprawia, że jest to idealne miejsce do rekreacji i spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.
 
Jesteś już zmęczony i pragniesz zaszyć się w ciszy? Chcesz uciec od obowiązków i kłopotów? Marzysz o zapomnieniu?
 
Pobyt w gospodarstwie Osinki sprawi, że poczujesz się jak „nowo narodzony“. Czekają na Ciebie przytulne pokoiki, chwile odprężenia w saunie lub rozkoszne „wylegiwanie się“ w tradycyjnej balii. Basen odkryty oraz bliskość jeziora gwarantują połączenie kąpieli z czynnym spędzeniem czasu wolnego. Jeżeli szukasz samotnego poznawania tajemnic przyrody, skorzystaj z możliwości pieszych i rowerowych wycieczek po okolicy. Jesteś wędkarzem? Pragniesz opłynąć łódką jezioro? Trafiłeś na właściwą ofertę. A wieczory? Wieczory to bilard, cymbergaj, ping-pong, ognisko, duży grill i cudowne towarzystwo w przytulnej altanie. Trampolina i plac zabaw czekają też na Twoje dzieci.
 
Zapraszamy do naszej AGROTURYSTYKI w Osinkach. Żadne z Twoich marzeń nas nie zaskoczy. Suwalska, dzika przyroda, malownicze krajobrazy i rześkie powietrze tęsknie wyczekują na spragnionych ciszy i spokoju gości.
zwiń

Zobacz również