AGROTURYSTYKA WITOSZEWO

Od 350 zł

Witoszewo 33
14-230 Witoszewo 33
Mazury
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witam i zapraszam państwa na całoroczny wypoczynek do przepięknej i malowniczej miejscowości Witoszewo, gminna zalewo, powiat Iława, województwo warmińsko-mazurskie, położonej w otulinie parku krajobrazowego, pojezierza iławskiego, obszaru specjalnej ochrony ptaków i ich siedlisk objętych programem natura 2000 ”Ostoja Iławska”. Witoszewo to mała wieś, którą założyli krzyżacy w 1301r. Obecnie znajduje się ok.20 budynków wokół których są przepiękne tereny leśne, które stwarzają wspaniałe możliwości wypoczynku, rozrywki i rekreacji. Do najbliższego a zarazem zachwycającego swoją czystością jeziora Witoszewskiego jest zaledwie 900 m. Całe jezioro otoczone jest pięknym i bujnym lasem, przy którym znajduje się pomost i mała plaża z wydzielonym miejscem na
czytaj więcej

Witam i zapraszam państwa na całoroczny wypoczynek do przepięknej i malowniczej miejscowości Witoszewo, gminna zalewo, powiat Iława, województwo warmińsko-mazurskie, położonej w otulinie parku krajobrazowego, pojezierza iławskiego, obszaru specjalnej ochrony ptaków i ich siedlisk objętych programem natura 2000 ”Ostoja Iławska”.

Witoszewo to mała wieś, którą założyli krzyżacy w 1301r.

Obecnie znajduje się ok.20 budynków wokół których są przepiękne tereny leśne, które stwarzają wspaniałe możliwości wypoczynku, rozrywki i rekreacji.

Do najbliższego a zarazem zachwycającego swoją czystością jeziora Witoszewskiego jest zaledwie 900 m.

Całe jezioro otoczone jest pięknym i bujnym lasem, przy którym znajduje się pomost i mała plaża z wydzielonym miejscem na kąpiel dla najmłodszych.

Blisko naszej miejscowości znajduje się kilka cudownych jezior.

Jedno z nich jest najdłuższym jeziorem w całej Polsce o nazwie Jeziorak.

Interesującą atrakcją dla naszych gości jest odwiedzenie jedynej czynnej w europie pochylni na kanale ostródzko-elbląskim, oddalonego ok.40 km.

Następną atrakcją godną polecenia dla naszych gości jest zwiedzanie zamku krzyżackiego w Malborku, który oddalony jest ok. 45 km.

Na terenie ogrodzonej ok.2 h powierzchni posiadłości znajduje się dom w którym mieści się 5 pokoi (internet, telewizja) z używalnością kuchni, łazienki jak i dwóch toalet.

Do dyspozycji gości posiadamy salon kominkowy, miejsce do parkowania, staw o powierzchni 2000 m2 zarybionej karpiami .

Umożliwiamy dostęp do zorganizowania ogniska, grillowania, wędzenia.

Gorąco polecamy spacery jak i relaksujące przejażdżki rowerowe po naszej malowniczej okolicy.

Gwarantujemy ciszę, spokój jak i intymność.

Cała posesja jest monitorowana 24h.

 

zwiń

Zobacz również