Agroturystyka YolMar

Agroturystyka YolMar w miejscowości Sielpia Wielka
Google Ads 300x250

Sielpia Wielka
ul. Dorzeczna 12
26-200 Końskie
Góry Świętokrzyskie
zobacz na mapie

Opis

Szukasz noclegu?! Poczucia bezpieczeństwa? Rozrywki i swobody? Świetnie trafiłeś wszystko to znajdziesz u nas! Gospodarstwo położone jest 300 metrów od zalewu Sielpia w przytulnym i spokojnym miejscu. Obok domków jest wyznaczony plac na grila/ognisko, boisko do gry w siatkę oraz staw. Dysponujemy również polem namiatowym, parkingiem. Ośrodek jest strzeżony, ogrodzony. Do dyspozycji gości mamy 5 domków, około 25 miejsc noclegowych. W każdym domku łazienka, wyposażona  kuchnia i pokój z TV.  W pobliżu mozliwośc skorzystania z sauny, łaźni fińskiej, basenu chłodzącego, wanny, SPA. Nieopodal zalew Sielpia oraz liczne atrakcje takie jak: park linowy tor przeszkód quady
czytaj więcej

Szukasz noclegu?! Poczucia bezpieczeństwa? Rozrywki i swobody? Świetnie trafiłeś wszystko to znajdziesz u nas! Gospodarstwo położone jest 300 metrów od zalewu Sielpia w przytulnym i spokojnym miejscu. Obok domków jest wyznaczony plac na grila/ognisko, boisko do gry w siatkę oraz staw. Dysponujemy również polem namiatowym, parkingiem. Ośrodek jest strzeżony, ogrodzony.

Do dyspozycji gości mamy 5 domków, około 25 miejsc noclegowych. W każdym domku łazienka, wyposażona  kuchnia i pokój z TV. 
W pobliżu mozliwośc skorzystania z sauny, łaźni fińskiej, basenu chłodzącego, wanny, SPA.
Nieopodal zalew Sielpia oraz liczne atrakcje takie jak:

  • park linowy
  • tor przeszkód
  • quady
zwiń

Zobacz również