Agroturystyka za Dębem

Od 50 zł

Agroturystyka za Dębem

Agroturystyka za Dębem w miejscowości Czyżów
Google Ads 300x250

Opis

Zapraszamy serdecznie do spędzenia miłych chwil w Agroturystyce Za Dębem. Wiejskie powietrze, nieskończone gwiazdy i mnogość szlaków turystycznych dobrze zrobi każdemu.
Nasz obiekt znajduje się w sercu Cisowsko - Orłowskiego Parku Krajobrazowego wśród łąk oraz pól otoczona lasami z dala od zgiełku i ruchliwych dróg. Do dyspozycji gości mamy przygotowane 5 pokoi, 2 lub 3 osobowe z łazienkami (możemy przyjąć 14 osób). Pokoje wyposażone są w tv i wi - fi oraz balkony z pięknymi widokami. Do dyspozycji gości jest kuchnia z dużym stołem, expresem do kawy, mikrofalą, opiekaczem, lodówką, kuchenką gazową i pełną zastawą stołową- garczki oraz inne akcesoria kuchenne. Na terenie agroturystyki znajduje się parking do dyspozycji gości, huśtawka oraz altana z miejscem na grilla, plac zabaw, posiadamy również wydzielone miejsce na rozpalenie ogniska. W odległości kilometra znajduje się dobrze wyposażony sklep. W zasięgu ok 2 km znajduje się góra Świński Ryj (nieczynny wulkan), wąwóz Prągowiec, który jest chętnie odwiedzany przez turystów zarówno pieszo jak i pojazdami terenowymi oraz rzeka na której można zobaczyć żeremia bobrów. Nieopodal mieści się wypożyczalnia rowerów, dzięki której można zwiedzić jeszcze więcej naszych pięknych okolic. Nasze lasy obfite są w grzyby, maliny, jagody oraz liczne zdrowotne zioła, które są w pełni ekologiczne.

Pani domu proponuje również codzienne wyżywienie w cenie 50 zł/os (20 zł śniadanie, 30 zł obiadokolacja). Serwujemy świeże, przyrządzane na miejscu obiady domowe. W obiekcie znajduje się sala, w której można urządzić imprezy okolicznościowe, konferencje, szkolenia.

W ofercie mamy przejażdżkę po okolicy motorami k - 750.

Atrakcje turystyczne: 
Jaskinia Zbójecka
Święty Krzyż
Zalew Chańcza, Nieskurzów, Borków
Łysa Góra
Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno
Zamek Krzyżtopór
Osada Średniowiecza
Pałac w Kurozwękach (kraina bizonów)