Agrozagajów

Od 40 zł

Zagajów 36
28-131 Solec-Zdrój
Góry Świętokrzyskie
zobacz na mapie

Opis

Marzy Ci się prawdziwy wypoczynek na wsi z lasem za płotem, zapleczem zwierząt gospodarskich i stawami rybnymi do dyspozycji? Te i inne atrakcje czekają na Ciebie w Agrozagajowie! Zapraszamy do działającego gospodarstwa rolno-rybackiego w Zagajowie, 6 km od Solca-Zdroju. To świetne miejsce dla każdego kto chce wypocząć z dala od domów, ludzi i zgiełku.  W pobliżu znajdują się cenione przez grzybiarzy lasy mieszane oraz cicha, zdrowa okolica Solca-Zdroju z basenami mineralnymi dla kuracjuszy. Nasze gospodarstwo oferuje pokój lub dwa dla większej liczby osób z tej samej grupy, łazienkę z prysznicem i kuchnię z wyposażeniem. Zapewniamy dostęp do TV, radia i
czytaj więcej

Marzy Ci się prawdziwy wypoczynek na wsi z lasem za płotem, zapleczem zwierząt gospodarskich i stawami rybnymi do dyspozycji? Te i inne atrakcje czekają na Ciebie w Agrozagajowie!

Zapraszamy do działającego gospodarstwa rolno-rybackiego w Zagajowie, 6 km od Solca-Zdroju. To świetne miejsce dla każdego kto chce wypocząć z dala od domów, ludzi i zgiełku. 

W pobliżu znajdują się cenione przez grzybiarzy lasy mieszane oraz cicha, zdrowa okolica Solca-Zdroju z basenami mineralnymi dla kuracjuszy.

Nasze gospodarstwo oferuje pokój lub dwa dla większej liczby osób z tej samej grupy, łazienkę z prysznicem i kuchnię z wyposażeniem. Zapewniamy dostęp do TV, radia i Internetu.

Do dyspozycji gości są rowery z przyczepką do przewozu dzieci oraz siodełkiem i łódka do pływania.

Istnieje możliwość zakupienia mięsa, jajek, mleka, sera koziego, a w sezonie owoców i warzyw z zaprzyjaźnionego gospodarstwa.

Zagajów to doskonała baza wypadowa do centrum bajki w Pacanowie oraz ruin zamków w Chęcinach i Krzyżtoporze. Polecamy również spływ kajakowy po rzece Nidzie i stawy rybne w Górkach i Słupi.

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Nocleg 40 zł/osoba

 

Opinie

Średnia ocena
(1 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię
E.K

ZAGAJÓW

Sierpień 2019
Wypoczynek sielski, anielski. Wokół cisza, spokój, czyste powietrze. Świetna baza dla rodzin z dziećmi, które zachwycą się mnóstwem ptaków i zwierząt gospodarskich. Za domem stawy pełne ryb. W oddali brykające sarenki. Właściciele bardzo mili i sympatyczni.

Lokalizacja