Apartament Słoneczny

Od 600 zł

Apartament Słoneczny

Apartament Słoneczny w miejscowości Kazimierz Dolny
Google Ads 300x250

Opis

Apartament Słoneczny znajduje się w Kazimierzu Dolnym na Albrychtówce, ca 200m od punktu widokowego. 

Przestronny (70m2) apartament mieści się w zabytkowym, krytym gontem domu. Z holu na parterze wygodne, drewniane schody prowadzą na piętro do apartamentu, w skład którego wchodzi salon z dużym aneksem kuchennym (w pełni wyposażonym), przestronna sypialnia z szerokim drewnianym łóżkiem (180cm), mała sypialnia z łóżkiem 140cm szerokim oraz łazienka z prysznicem.


 

Drzwi z salonu prowadza na piękny, przeszklony, 30m2 taras z którego roztacza sie niepowtarzalny widok na Zamek w Janowcu, Wisłę oraz okoliczne pola i laki. Telewizja satalitarna umożliwia oglądanie programów polskich, niemieckich, angielskich i francuskich. Goście mogą parkować samochód na terenie posesji. W cenie wynajmu wliczona jest pościel i ręczniki.  

Apartament jest wynajmowany od maja do pazdziernika.

 Ilosc osób: 4 ( w salonie znajduje sie rozkladana kanapa ,140/200, w przypadku rodziny z dziećmi możliwe jest więc także 5 osób)

 

Kazimierz Dolny jest prawdziwą perłą, jednym z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. Niezwykłe i ogromnie malownicze, gęstą siecią oplatają miasto Wąwozy lessowe. Takich miejsc jest więcej np. Korzeniowy Dół, Wąwóz Plebanka czy Wąwóz Granicznik. Poza turystyką, Kazimierz znany jest ze swoich związków ze sztuką oraz z tego, że stał się oazą twórców. Miasteczko posiada ogromną ilość obiektów i miejsc zabytkowych, udostępnianych zwiedzającym (m.in. obiekty sakralne, zabytkowe budynki Muzeum Nadwiślańskiego, synagoga, zespół zamkowy, budownictwo drewniane).