Alek-Apartamenty Gościnne

Od 35 zł

Kudowa-Zdrój
ul. Leśna 35
57-350 Kudowa Zdroj
Góry Stołowe
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Apartamenty w Kudowie Zdrój, w spokojnej części miasta, na osiedlu willowym zapraszają! Doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. Na apartament składa się: sypialnia, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka. Wyposażenie aneksu kuchennego: lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, naczynia, sztućce. W apartamencie: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV-kablowa, nowe wyposażenie. Niektóre apartamenty z niezależnym bezpośrednim wyjściem do ogrodu.Na terenie obiektu jest parking, ogród gdzie można napalić grilla.  Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, rowerowe szlaki turystyczne, wyciągi i trasy narciarskie, aquapark. 
czytaj więcej

Apartamenty w Kudowie Zdrój, w spokojnej części miasta, na osiedlu willowym zapraszają! Doskonałe miejsce na wypoczynek o każdej porze roku. 
Na apartament składa się: sypialnia, w pełni wyposażony aneks kuchenny, łazienka. Wyposażenie aneksu kuchennego: lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, naczynia, sztućce. W apartamencie: bezprzewodowy dostęp do internetu (Wi-Fi), TV-kablowa, nowe wyposażenie. Niektóre apartamenty z niezależnym bezpośrednim wyjściem do ogrodu.
Na terenie obiektu jest parking, ogród gdzie można napalić grilla.  
Dla aktywnych: piesze szlaki turystyczne, rowerowe szlaki turystyczne, wyciągi i trasy narciarskie, aquapark. 

zwiń

Zobacz również