Apartament 31 Kozubnik joy&love

1649
ul. Mała Puszcza 22 31
43-353 Porąbka
Beskid Żywiecki
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Witamy Państwa serdecznie. Miejsce, do którego Państwa zapraszamy zostało przez nas odkryte niedawno. Mamy nadzieję, że Państwo tak jak my, zostaniecie urzeczeni widokami, śpiewem ptaków, czystym powietrzem i spokojem, który otula... Okolica oferuje wiele, szczególnie tym, którzy lubią chodzić po górach i odkrywać nowe zakątki, podziwiać widoki. W lesie można spotkać przechadzające się sarny i to zdarza się nawet dzień po dniu. Za oknem szaleją wiewiórki... Gertruda i Pipi :) Zapraszamy Państwa do tego niezwykłego-zwykłego świata. Bądźcie naszymi Gośćmi. Przysiółek Kozubnik położony jest na prawym brzegu Soły, na odcinku między Jez. Międzybrodzkim a Jez. Czanieckim. Przez tę malowniczo położoną wieś
czytaj więcej

Witamy Państwa serdecznie. Miejsce, do którego Państwa zapraszamy zostało przez nas odkryte niedawno. Mamy nadzieję, że Państwo tak jak my, zostaniecie urzeczeni widokami, śpiewem ptaków, czystym powietrzem i spokojem, który otula... Okolica oferuje wiele, szczególnie tym, którzy lubią chodzić po górach i odkrywać nowe zakątki, podziwiać widoki. W lesie można spotkać przechadzające się sarny i to zdarza się nawet dzień po dniu. Za oknem szaleją wiewiórki... Gertruda i Pipi :) Zapraszamy Państwa do tego niezwykłego-zwykłego świata. Bądźcie naszymi Gośćmi.

Przysiółek Kozubnik położony jest na prawym brzegu Soły, na odcinku między Jez. Międzybrodzkim a Jez. Czanieckim. Przez tę malowniczo położoną wieś płynie potok - Mała Puszcza, który wpada do Soły a miejscowość rozciąga się na wzniesieniach Beskidu Małego, z Górą Żar (761m n.p.m.) ze zbiornikiem elektrowni szczytowo-pompowej w Porąbce - doskonale widoczny z dołu, z Kiczerą (827m n.p.m.) i Snozą (562m n.p.m.). Z zapory w Porąbce przez Kozubnik biegnie czerwony szlak turystyczny zwany Małym Szlakiem Beskidzkim. w najbliższej odległości znajduje się urokliwe miasteczko Porąbka. Niedaleko jest Żywiec, Szczyrk (gratka dla narciarzy), Tresna czy Brenna. Wkoło rozpościerają się cudowne lasy i wspaniałe widoki. Cudownie się tu oddycha.

zwiń

Zobacz również

Noclegi w pobliżu