Apartament i Domek

Od 100 zł

Solina 100
38-612 Solina
Bieszczady
zobacz na mapie

Google Ads 300x250

Opis

Apartament i domek to świetne miejsce na noclegi w Solinie! Zabierz swoich bliskich w Bieszczady, tu aktywnie spędzisz czas – rowery, żagle, narty, szlaki piesze oraz wiele innych atrakcji! Apartament o powierzchni ok. 40 m², znajduje się w nowym domu jednorodzinnym wybudowanym 2012 roku. Posiada niezależne wejście, pomieści do 4 osób.   Składa się z salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienki oraz tarasu z którego można bezpośrednio wyjść do ogrodu. Ponadto do Państwa dyspozycji domek letniskowy 4- 6 osobowy. Naszym gościom zapewniamy darmowy dostęp do internetu, TV kablową, grill. Teren ogrodzony. Zapraszamy Państwa przez cały rok- gwarancja, spokoju, oraz pełnego
czytaj więcej

Apartament i domek to świetne miejsce na noclegi w Solinie! Zabierz swoich bliskich w Bieszczady, tu aktywnie spędzisz czas – rowery, żagle, narty, szlaki piesze oraz wiele innych atrakcji!

Apartament o powierzchni ok. 40 m², znajduje się w nowym domu jednorodzinnym wybudowanym 2012 roku. Posiada niezależne wejście, pomieści do 4 osób.

 

Składa się z salonu z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym, łazienki oraz tarasu z którego można bezpośrednio wyjść do ogrodu.

Ponadto do Państwa dyspozycji domek letniskowy 4- 6 osobowy. Naszym gościom zapewniamy darmowy dostęp do internetu, TV kablową, grill. Teren ogrodzony.

Zapraszamy Państwa przez cały rok- gwarancja, spokoju, oraz pełnego wypoczynku.

W otoczeniu dużo zieleni, zaledwie 20 minut pieszo do zapory oraz na plażę.

Uwaga! Domku w okresie jesienno - zimowym nie wynajmujemy – nie jest ogrzewany.

Popularne atrakcje:

- Jezioro Solińskie i Myczkowieckie,

- Zapora w Solinie i Myczkowcach,

- Caritas Myczkowce (makiety architektury drewnianej, flora i fauna w mini zoo, stadnina i ośrodek jeździecki),

- liczne szlaki turystyczne,

- wycieczki do Lwowa (potrzebny paszport) i na Słowację,

- źródełko w Zwierzyniu,

- Kamieniołom Koziniec w Bóbrce,

 
Lokalizacja naszego domu stanowi świetną bazę wypadową w każdą część Bieszczad. 
Zapraszamy!
zwiń

Zobacz również