Apartament Jasiennik

Od 150 zł

Krynica-Zdrój
ul. Aleja Tysiąclecia 14/3
33-380 Krynica-Zdrój
Beskid Sądecki
zobacz na mapie

Opis

    Apartament Jasiennik to idealne miejsce wypadowe na wszelkie atrakcje Krynicy Zdroju i okolic. Zapraszamy przez cały rok, gdyż miasto ma wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Apartament zlokalizowany jest w centrum Krynicy, w małym bloku na 2 piętrze na ulicy Tysiąclecia.     Jest to rodzinny jednopokojowy apartament 3 -osobowy (opcjonalnie 2 dorosłych i 2 dzieci). W skład mieszkania wchodzi duża kuchnia w pełni wyposażona, łazienka. W pokoju dziennym znajdują się 2 sofy: jedna 2 -osobowa i druga 1 -osobowa. Jest też balkon oraz pełny dostępn do TV (NC+) i WiFi. W zasięgu jest park, las i
czytaj więcej

 

 

Apartament Jasiennik to idealne miejsce wypadowe na wszelkie atrakcje Krynicy Zdroju i okolic. Zapraszamy przez cały rok, gdyż miasto ma wiele do zaoferowania o każdej porze roku. Apartament zlokalizowany jest w centrum Krynicy, w małym bloku na 2 piętrze na ulicy Tysiąclecia.

 

 

Jest to rodzinny jednopokojowy apartament 3 -osobowy (opcjonalnie 2 dorosłych i 2 dzieci). W skład mieszkania wchodzi duża kuchnia w pełni wyposażona, łazienka. W pokoju dziennym znajdują się 2 sofy: jedna 2 -osobowa i druga 1 -osobowa. Jest też balkon oraz pełny dostępn do TV (NC+) i WiFi. W zasięgu jest park, las i centrum, z mnóstwem atrakcji. Z okien widać wyciąg narciarski Henryk, lodowisko a także sankostradę. Pod blokiem mieści się plac zabaw. W pobliżu sklep, przystanek.

Miasto oferuje szeroki wachlarz atrakcji turystycznych. Perła górskich uzdrowisk, leżąca w Beskidzie Sądeckim to Krynica – Zdrój. Na terenie gminy Krynica poprowadzono szlak łączący zabytkowe obiekty sakralne Łemków, którzy niegdyś zamieszkiwali te rejony.  Świetą formą aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu są Parki Linowe. Mnóstwo atrakcji zapewnią wspaniałą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Zapraszamy!!!

zwiń

Udogodnienia

Cennik

Cena od 150 zł

Opinie

Średnia ocena
(0 opinii)
(0)
(0)
(0)
(0)
(0)
Sortuj opinie
Dodaj opinię

Lokalizacja

Zobacz również